Sponsorlu Bağlantılar

mso dosyası nasıl açılır

455 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu makalemizde mso uzantılı dosyalar nasıl açılır? Bu konumuzda siz takipçilerimize ve muhtemelen bu konu için ziyaret eden kullanıcılar için bilgilendirme yapmaya çalışacağız.

Mso uzantılı dosyalar nedir? Bununla ilgili olarak önbilgi vermeye çalışacağız. Daha sonra mso dosya açmak konusunda bilgilendirmeye çalışacağız.

MSO UAZANTILI DOSYA NEDİR?

Mso dosyası Microsoft Office ait dosyadır. Microsoft Organization Chart / Microsoft Organization Şeması baş harflerini almaktadır. Bu dosya e-posta ekleri ile gönderilen ve e-posta mesajı içinde işlenen dosyaları barındırmaktadır.

Asıl konumuza gelecek olursak mso dosyası nasıl açılır konusunda ihtiyaç duyulan program var mı? Programsız açılır mı? Bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağız.

MSO DOSYALARI AÇMA

Mos uzantılı dosyalar açmak için bilgisayarınızda Microsoft Outlook 2000, Microsoft Outlook 2002, Microsoft Outlook 2003, Microsoft Outlook 2013, Office Outlook 2007, Microsoft Outlook 2010 bu yazılımlardan birinin olması yeterli olacaktır.

Bu programlardan herhangi bir sürümü kullanıyorsanız mso dosyasını açmak yeterli olacaktır. Bu konumuzda sizlere .mso uzantılı dosya açma konusunda bilgilendirmeye yapmaya çalıştık. Bununla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın