Sponsorlu Bağlantılar

MOTOROLA EDGE X30 format nasıl atılır

55 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda MOTOROLA EDGE X30 format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli püf noktası verdikten sonra MOTOROLA EDGE X30 sıfırlama konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Telefon, bilgisayar, tablet ve diğer işletim sistemine sahip cihazlarda en çok virüslerin bulaşması, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satış ve teknik servis, garanti servisi öncesinde genel olarak cihazların içindeki tüm bilgiler silinmektedir.

Bizimde bu yazımızda MOTOROLA EDGE X30 formatlama nasıl yapılır, nasıl yapılmış hakkında bilgi vermeye çalışacağız. İşleme başlamadan önce telefonun içinde tüm bilgilerin, rehber, notlar, fotoğraflar, videoların ve diğer önemli verilerin yedeğini mutlaka almanızı tavsiye ederiz.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME

Telefonun yedeğini almayı ihmal edip unutmayın mutlaka yedekleyin. Daha sonra şarj durumunun %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Şarjı azsa gerektiğinde şarja bağlı olarak da atabilirsiniz. Sıra geldi MOTOROLA EDGE X30 hard reet atma işlemine bunun için iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz.

 

MOTOROLA EDGE X30 NASIL FORMA ATILIR

Telefona iki farklı adımla sıfırlama işlemi yaparak içindeki tüm bilgileri sileceğiz. Bunun için Android tabanlı işletim sistemlerinde ve İOS işletim sistemli cihazlarda olduğu gibi menü içinden işlemlerini gerçekleştireceğiz.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarlarına sıfırla > her şeyi sil bu adımları kullanarak cihazın içindeki tüm bilgileri silebiliriz. Böylece ilk gün gibi fabrika ayarına geri alabiliriz. Şimdi sıra geldi telefonun fiziksel tuşlarını kullanarak gerçekleştireceğiz.

MOTOROLA EDGE X30 NASIL SIFIRLANIR

MOTOROLA EDGE X30 fabrika ayarına geri alma işlemini telefonun üzerinde fiziksel tuşları kullanarak gerçekleştirelim.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Telefonun sesini azalt + güç tuşu ile birlikte basın
  • Telefonun ekranına Logo gelinceye kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Wipe Data All & Factory Reset
  • Confirm
  • Reboot

Yukarıda adımları telefonun sesini açma tuşu ile gelerek güç düğmesini kullanarak seçebilirsiniz. Böylece MOTOROLA EDGE X30 silme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. MOTOROLA EDGE X30 fabrika ayarına silme işlemi sırasında telefonun üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarıda bitirmeyin.

Bu konumuzda sizlere MOTOROLA EDGE X30 format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu tutulamaz. MOTOROLA EDGE X30 sıfırlama ile ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilir diğer sorularınız için soru cevap sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın