Sponsorlu Bağlantılar

Mobil & Masaüstü Skype indir

735 views
Sponsorlu Bağlantılar

Skype İnternet bağlantısını kullanarak , sesli görüntülü aramalar yapabileceğiniz bir yazılım , programdır. Çok ucuz görüşme olanağı sağladığı için kullanıcı oranı her geçen aylarda artmaya devam etmektedir.

Skype , VoIP teknoloji kullanarak sesli , görüntülü ve aynı zamanda anlık yazışmalar ile uzak veya yakındaki eş dost , akraba , arkadaşlarınız ile iletişimi sağlamaktadır. Bununla birlikte Skype Kontur alarak +44 gibi numaraları kullanarak Mobil telefon görüşmeleri de yapabilirsiniz. Microsoft daha öncede kullandığı Msn Messenger programını tamamen Skype döndürdü ve kullanmaya başladı.

skype logo

Uzaktakileri yakınlaştırır  sloganı ile doğum günü olanları hatırlatır , dil öğrenmek ve iş toplantılarınızı skype üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Skype yi masaüstü , laptop , mobil cihazlarda ve Skype özellikli TV üzerinden bağlantınızı sağlayabilirsiniz üstelik bunların tümünü ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

İphone , Android tabanlı mobil cihazlarınızda kullanabilir ve gittiğiniz her yerde kendinizi yakınlarınız ile iletişimde olmayı sağlayabilirsiniz.

Skype Programı indirmek için http://www.sonsurum.net/skype  adresini kullanabilirsiniz. bu adres üzerinden indirdiğiniz skype programını masaüstü ve mobil cihazlarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz. Windows 7 , Windows 10 ve diğer sürümler için başvurabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın