Sponsorlu Bağlantılar

Mirage çalışmayı durdurdu Hatası ve Çözümü

585 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda sistem geri yükleme yapıldığında veya bilgisayara yüklenen herhangi bir programın yüklenip çalıştırılması sonrası oluşan “mirage çalışmayı durdurdu” hatası ile karşılaşıldığı tarafımıza soru & cevap sayfamız üzerinden tarafımıza bildirilmiştir.

Bizde bu konumuzda mirage çalışmayı durdurdu sorunu ve çözümü ile ilgili bu hata nasıl çözülür? bununla ilgili sizlere bilgi aktarmaya çalışacağız.

mirage çalışmayı durdurdu problemi için ne gibi çözüm yolları aranır, neler yapılır, nasıl çözülür? bunun için bilgisayarda bir sistem geri yükleme yapabilirsiniz.

Bilgisayarda sistem geri yükleme nasıl yapılır? konu başlığını inceleyerek sistemi hata almadığınız tarih önceliğini geri alabilirsiniz. Sistem geri yükleme sonrası aynı sorun devam ediyor mu? eğer hala devam ediyorsa bilgisayar açılırken başlangıçta çalışan programları bir kontrol etmeniz gerekecektir.

Bilgisayar açılırken başlangıçta çalışan programlarda kaldırdığınız bir program varsa böyle bir uyarı alabilirsiniz, bunun için kontrol etmek için win+r tuşları yardımı ile çalıştır penceresini açın ve buraya şu komutu yazınız.

msconfig komutunu yazınız ve “Sistem Yapılandırması” penceresi açılacaktır, burada Başlatma sekmesi altında gereksiz programları ve mirage ile ilgili dosyalar varsa bunları sonlandırın.

mirage çalışmayı durdurdu sorunu hala devam ediyorsa  Windows Update ile güncellemeleri yapınız ve tüm sürücüleri güncellemelerini yapınız. Büyük olasılıkla mirage sorunsalı, problemi sonlanmış olacaktır, sorunun devam etmesi halinde yorumlar kısmından tarafımıza sorunu bildirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın