Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Word otomatik zamanlı kaydetme özelliğini kullanma

71 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Microsoft Word de sürekli olarak kullanıyor, yazılar yazıyor, düzenliyorsanız sürekli olarak kaydet butonu kullanarak verilerin kaybolmasını engelliyor olmalısınız. Sürekli kaydet tuşuna basarak zaman kaybolmasını istemiyorsanız sizin yerinize otomatik olarak kaydedecek özelliği etkinleştirerek bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Bu hayat kurtaran bilgiliyi not alarak ileriki zamanlarda kullanabilirsiniz. Şimdi Word de kendiliğinden kaydetme özelliğini nasıl aktif ederiz bunu adım adım aşağıda vermeye çalışacağız.

WORD OTOMATİK KAYDETME ÖZELLİĞİ

  • Sol üst köşede Dosya yazan yere basın
  • Seçenekler
  • Kaydet
  • Otomatik kurtarma bilgilerini kaydetme sıklığı
  • Burada 10 dakika olan süreyi 1 dakika olarak ayarlayın

Böylece 1 dakikada bir otomatik olarak sizin yerinize kaydedecektir. Sık sık kaydet butonu kullanıyorsanız artık ayarladığınız zaman aralığında kendisi kaydedecektir.

VİDEO;

Bu konumuzda Word otomatik kaydetme süresini ayarlama işlemini anlatmaya çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın