Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Visual C++ nedir kaldırsam ne olur?

2.656 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağım Facebook sayfam üzerinden gönderilen sorulardan biride ” Program Ekle / Kaldır bölümünde Microsoft Visual C++ görüyorum bu ne işe yarıyor kaldırmam gerekiyor mu ? ”

Microsoft Visual C++ nedir

 

Program Ekle / Kaldır Bölümünde gördüğünüz ve ne işe yaradığını bilmediğiniz Microsoft Visual C++ programlama dilidir.  Microsoft Visual C++ Bilgisayara yüklenen programların düzgün çalışmasını sağlayan bir programlama dili olduğu programların stabil çalışmasını sağlamaktadır.  Microsoft Visual C++ kaldırırsanız bilgisayarınız çökmez ama Programların çalışmasında sorunlar çıkar ve programlar çalışmaz .

o zaman konuyu toparlarsak Microsoft Visual C++ Bilgisayarımızda gerekli bir yazılım örneği olduğu için bu programla dilinin bilgisayarımız üzerinde durması ve programların sorunsuz ve hatasız çalışması için gerekli bir programdır o yüzden Microsoft Visual C++ bilgisayarımızdan kaldırmayalım.

Tags – Etiketler ;

Microsoft Visual C++ nedir , Microsoft Visual C++ kaldırayım mı ? , Microsoft Visual C++ ne işe yarar , Microsoft Visual C++

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Microsoft Visual C++ nedir kaldırsam ne olur? (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ben yanlışlıkşa sildim onu Windows 10 pro işletim sistemi diye ne yapmam gerek geri yüklemek için

    • merhabalar, işletim sisteminiz 64 bit veya 32 bit yapısına göre “https://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=5555” adresi üzerinden bilgisayarınıza tekrar indirin.

  2. Adem bey merhabalar ben csgo oyuncusuyum 2 gün önce oyunun acılmadı be bana gelen mesajda ekran kartını kaldırmam söylendi yapamadım acil yardım

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın