Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Visual C++ nedir kaldırsam ne olur?

17.269 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağım Facebook sayfam üzerinden gönderilen sorulardan biride ” Program Ekle / Kaldır bölümünde Microsoft Visual C++ görüyorum bu ne işe yarıyor kaldırmam gerekiyor mu ? ”

Microsoft Visual C++ nedir

 

Program Ekle / Kaldır Bölümünde gördüğünüz ve ne işe yaradığını bilmediğiniz Microsoft Visual C++ programlama dilidir.  Microsoft Visual C++ Bilgisayara yüklenen programların düzgün çalışmasını sağlayan bir programlama dili olduğu programların stabil çalışmasını sağlamaktadır.  Microsoft Visual C++ kaldırırsanız bilgisayarınız çökmez ama Programların çalışmasında sorunlar çıkar ve programlar çalışmaz .

o zaman konuyu toparlarsak Microsoft Visual C++ Bilgisayarımızda gerekli bir yazılım örneği olduğu için bu programla dilinin bilgisayarımız üzerinde durması ve programların sorunsuz ve hatasız çalışması için gerekli bir programdır o yüzden Microsoft Visual C++ bilgisayarımızdan kaldırmayalım.

Tags – Etiketler ;

Microsoft Visual C++ nedir , Microsoft Visual C++ kaldırayım mı ? , Microsoft Visual C++ ne işe yarar , Microsoft Visual C++

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Microsoft Visual C++ nedir kaldırsam ne olur? (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ben yanlışlıkşa sildim onu Windows 10 pro işletim sistemi diye ne yapmam gerek geri yüklemek için

    • merhabalar, işletim sisteminiz 64 bit veya 32 bit yapısına göre “https://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=5555” adresi üzerinden bilgisayarınıza tekrar indirin.

  2. Adem bey merhabalar ben csgo oyuncusuyum 2 gün önce oyunun acılmadı be bana gelen mesajda ekran kartını kaldırmam söylendi yapamadım acil yardım

  3. selamün aleyküm arkadaşlar by microsoft visualın her senesini indirmiş 2012 2013 2017 birer ikişer tane var en son sürümünü silmesem diğerlerini silsem ne olur iş görür mü?

  4. Adem Abi Ben Zula Setup Yükledim bir hata oldu ve setup un üstünde Windows media center işareti var bana bi yardımcı olsan nasıl düzeltebilirim?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın