Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’da Beni Engelleyenleri Nasıl Görebilirim..?

3.742 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar sevgili ademocut.com takipçileri bu konumuzda sizlere Facebook’da sizleri engelleyenlerin kim olduğunu görebileceğiniz ve öğrene bileceğiniz güzel Google Chrome Eklentisinden bahsetmek istiyorum. Bu Eklenti ( plungins ) ile Facebook Girmeden Sizleri engelleyen kişilerin yada silen kişilerin profillerini rahatlıkla görebilirsiniz.

Google Chrome Eklentisi olan Fengel Eklentisini tarayıcınıza indirip kurabilirsiniz. Eklenti Sayfasından yorumlarını okuduğum kadarı ilede oldukça başarı olduğunu gözlemledim.

FENGEL İNDİRhttps://chrome.google.com/webstore/detail/fengel-facebook-who-block/geojccbnhljmdomddhhblpnmjofhncmi?hl=tr” adresi üzerinden eklentiyi indirebilir ve kurabilirsiniz.

Fengel Plugins ile Yapılacak Şeyler ;

 

  • Gizlenmiş Fotoğrafları görebiliyorsunuz.
  • Facebook Sizi Kim engellemiş görebiliyorsunuz.
  • Facebook’da sizi silinenleri görebiliyorsunuz.

 

Fengel Nasıl Kullanılır ?

 

  • Google Chrome Tarayıcınızdan Facebook Açıyorsunuz.
  • Facebook Kullanıcı üzerine geliyorsunuz.
  • Sağ üst köşede bulunan F harfine basıyor
  • Fotoğrafı aç diyorsunuz ve Kişinin gizli profilini açmış oluyorsunuz.

 

Böylece sizi engelleyen Kişilerin ve Facebook’da üzgünüm bu sayfa görüntülenemiyor devrine Fengel ile bir son vermiş olacaksınız.

Tags – Etiketler ;

Fengel Eklentisi nereden indirilir , Fengel Eklentisi kullanma , Fengel Eklentisi , Facebook gizli profil , Facebook da beni kim engellemiş , facebook da beni kim silmiş , facebook profil resmi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın