Sponsorlu Bağlantılar

Metin Belgesini Akıllı Günlüğe Çeviriniz.!

1.443 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda Kullandığınız Not Defterinizi Akıllı bir günlüğe program kullanmadan çevirebilirsiniz. Not Defterine yazdığınız bilgileri kayıt ettiğinizde otomatik olarak tarih ve saat vererek saklamanızı sağlar ve sayede hata yapmak dan kurtulmuş olursunuz. İlk Önce Bilgisayarın masa üstündeyken farenin sağına basarak Yeni > Metin Belgesi açıyoruz. 

Daha Sonra bu Metin Belgesinin Başına    .LOG   yazarak ( Büyük Harf ile ) bir satır aşağı inerek notlarımızı yazıyoruz daha sonra kayıt edip çıkıyoruz tekrar açtığımızda  tarih ve saati otomatik olarak kendiliğinden verdiğini görmüş oluyoruz.

 

Bu şekilde tutmuş olduğunuz notları hangi tarih ve saat aralığında yazmış olduğunu görürsünüz. Umarım işinize yarar. Bu verdiğim metot ile bilgisayarda günlük tutabilir, günlükleri metin belgesi üzerinde yazarak masraflardan kaçınmış olursunuz. Günlük Tutma konusunda değişik bir yöntem olan bu dijital günlük ortamına aktarmış olacaksınız. Ayrıca yazdırma konusunda daha’da pratik bir şekilde alabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın