Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayara Yeni Bir HDD Nasıl Eklenir?

6.655 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar Bu yazımda sizlere yeni almış olduğum Bir Harddiski bilgisayarıma nasıl eklerim konusundan bahsetmek istiyorum. Bilgisayarınızın üzerinde 120-160-250 Gb gibi Harddiskiniz var film yada Müzik arşivi yada başka konularda kullandığınız Bölüm size artık yetmiyor ve yeni bir harddisk alarak veri deposunu yükseltmek istiyorsunuz. Yani Bilgisayarınıza yeni Bir Harddisk ilave etmek istiyorsunuz. Peki bunu Nasıl Yapacağım ?

İlk önce Hardiskin kapasitesini belirledik den sonra Anakartınıza uygun bir HDD almalısınız yani Anakartınız PATA-SATA-SATA-2 hangisine uyumlu ise onu alıp kablolar ile bağlantıyı yaptık dan sonra Bunu Bilgisayarınıza tanıtmanız gerekmektedir. Bunun için HDD Bilgisayara nasıl tanıtılır bundan bahsetmek istiyorum. bu konuda sizlere hazırlamış olduğum video bir fikir verecektir.

Bilgisayara Harddisk Nasıl Eklenir?

elinizde bulunan sabitdisk montajı veya yeni satın aldığınız hdd bilgisayara tanıtmak ve eklemek için yukarıda sizlere video anlatım ile nasıl yapılır? bunu anlatmaya çalıştım, harddisk ekleme konusunda aklınıza takılan soruları yorumlar bölümünden gönderebilirsiniz.

Arama Tags;

harddisk montajı, sabitdisk montajı, hdd montaj, sabitdisk nasıl bağlanır, sabitdisk nasıl eklenir, hdd montaj, hdd nasıl montaj edilir, hdd bilgisayara tanıtma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bilgisayara Yeni Bir HDD Nasıl Eklenir? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Selamın Aleyküm ben bunun aynısı yaparken bir sorunum çıkıyor yazma koruması var diyor onu nasıl çözeceğim harddiskimi görüyor pc ordan ama içindekilere ulaşamıyorum burda yazarak açıklayamam uzun sürer bir telefon versem yada siz verseniz iyi olur … tşkkürler

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın