Sponsorlu Bağlantılar

Meizu 16th format nasıl atılır

19 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Meizu 16th format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Meizu 16th sıfırlama işleminin öncesinde birkaç önemli noktaya değineceğiz ardından Meizu 16th hard reset atma işlemini anlatacağız.

Telefon, tablet, bilgisayar gibi işletim sistemli cihazlara genel olarak virüslerin bulaşması, donmalar, takılmalar, ikinci el satışları ve teknik servis öncesinde işlem yapılmaktadır. Bu işlemler öncesinde cihazların mutlaka bir yedeğini oluşturun.

Telefon rehberi, video, fotoğraflar, önemli notların yedeğini almayı unutmayınız. Doğabilecek sorunlar nedeniyle yedeklemeyi kullanabilirsiniz.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Meizu 16th silme işlemi işlemini iki farklı yöntemle sizlere anlatacağız. Bunun için ilk adım telefonun içindeki menüleri kullanarak işlemi gerçekleştirelim.

MEİZU 16TH NASIL FORMAT ATILIR

Meizu 16th formatlama işlemini ilk önce telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak sıfırlayacağız. Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarlarına sıfırla > Sil bu adımları kullanarak cihazın içindeki tüm verileri dataları silebilir ve eski fabrika çıkışına geri alabilirsiniz.

MEİZU 16TH NASIL SIFIRLANIR

Meizu 16th fabrika ayarına geri almak, fabrika ayarlarına döndürmek için telefonun üzerinde bulunan mevcut fiziksel tuşları kullanabilirsiniz.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Sesi açma tuşu + güç tuşu bu tuşlara birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • System Upgrade bunun önündeki onay işaretini kaldırın
  • Clear Data önündeki onay kutusunu işaretleyin
  • Start

Bu işlemi telefonun sesini kısma tuşu ile üzerine gelin ve güç tuşu ile onayla bilirsiniz. Böylece telefonun içindeki tüm bilgileri silme işlemine başlamış olacaksınız. Bu esnada cihazın üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Meizu 16th format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın