Sponsorlu Bağlantılar

Makale için otomatik anahtar kelime oluşturma

1.518 views
Sponsorlu Bağlantılar

Web sitesi, blog sayfası olanlar için oldukça işe yaracak bir eklenti tanıtmaya çalışacağız. WordPress tabanlı sitesi olanlar için anahtar kelime üretici yada diğer adıyla otomatik anahtar kelime oluşturucu ile yazdığınız makalelere kelime üreterek farklı alternatifler sunacaktır.

Sitenize makale yazdınız bu makale içeriğine göre anahtar kelime üretmek seo gereği oldukça önemlidir, sitenizde kullandığınız anahtar kelimelerine göre indexleme yaparak sitenize ziyaretçi çekecektir. Yazdığınız konu içeriğine göre internet üzerinden bulacağınız anahtar kelimeler yerine size tavsiye edeceğimiz eklenti ile bu işi kolaylıkla halledeceksiniz.

Otomatik Anahtar Kelime Üretici ;

Bu eklentinin adı “WP Keyword Suggest” bu eklenti sayesinde gireceğiniz konu başlığına göre size alternatif anahtar kelimeler üretecek ve fikir sahibi olacaksınız. Bu anahtar kelime üretme eklentisi için bazı özellikler aşağıdaki bulabilirsiniz.

  • Anahtar kelime araştırma aracı
  • Ücretsiz anahtar kelime araştırma araçları
  • Anahtar kelime araştırma aracı incelemesi
  • Google anahtar kelime araştırma araçları
  • Anahtar kelime araştırma aracı çevrimiçi
  • Anahtar kelime araştırma seo aracı

bu eklenti ( plung-in ) eklentiye ulaşabilmek için “https://wordpress.org/plugins/wp-keyword-suggest/” adresi üzerinden eklentiyi zip’li dosya şeklinde indirebilir veya wordpress admin paneli içinden ekleyebilirsiniz.

WordPress Eklenti Nasıl Kurulur?

yukarıda anlatılan şekilde wordpress eklenti kurulumu yapılarak bu şekilde kurabilirsiniz. Eklenti sayesinde konu içeriği ile alakalı otomatik anahtar kelime üretici‘yi kullanabilirsiniz. Böylece kelime arama zorluğunu çekmemiş olacak ve web adminlerinin içini kolaylaştıracak bir eklenti işinizi görecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın