Sponsorlu Bağlantılar

LinkedIn otomatik oynanan videolar nasıl kapatılır?

451 views
Sponsorlu Bağlantılar

LinkedIn, iş hayatında kişilerin diğer kişilerle iletişim sağlaması ve bilgi alışverişi yapmasını sağlamak için oluşturulmuş profesyonel sosyal paylaşım platformu diyebiliriz.

Bizim bu konumuzda bu platformda kendiliğinden oynayan videoları kapatmak konusunda siz takipçilerimize destek vermeye çalışacağız.

LinkedIn paylaşılan videolar ve diğer görsellerle diğer iletişim kurduğunuz kullanıcılarla bilgilendirme yapabilirsiniz. Fakat şöyle bir durum var ki internetten kotanız kısıtlı ise LinkedIn videolar otomatik olarak oynamaya başlayacaktır eğer kısıtlı internet paketi kullanıyorsanız bu LinkedIn otomatik oynayan videoları kapatma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu otomatik oynayan videoları nasıl kapatacağız? Bunu aşağıda konumuzda vermeye çalışacağız.

LİNKEDIN OTOMATİK OYNATMA VİDEOLARI KAPATMA

LinkedIn otomatik oynatma özelliğine sahip videoları kapatmak için ilk önce hesabımıza giriş yapmamız gerekmektedir.

  • Ayarlar
  • Site Tercihleri
  • Otomatik oynatılan videolar ( kapat )

Bu adımları takip ederek veya “https://www.linkedin.com/psettings/videos” adresini web tarayıcınıza yapıştırarak da direk gidebilirsiniz.

Yukarıda resimde olduğu gibi linkedin otomatik oynayan videoları kapatmak için “EVET” yazan konumu kaydırarak “HAYIR” konumuna getirin. Böylece kendiliğinden oynayan videoları sonlandırmış oluyorsunuz.

Videoların kendiliğinden oynatma başlaması nedeniyle internet kotanızın çabuk bitmesini engelleyeceksiniz. İstediğiniz videoları oynatmak suretiyle daha ekonomik olacaktır.

BU konumuzda Linkedln otomatik oynayan videoları engelleme konusunda “nasıl kapatılır” konusunda destek vermeye çalıştık. Bununla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın