Sponsorlu Bağlantılar

BANKA POS ALT CEVAP KODU 558 HATASI

2.571 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda banka pos hatalarından alt cevap kodu 558 sorunu ve bununla alakalı olarak bilgilendirme yapmaya çalışacağız.

İşyerlerinde nakit alışveriş dışında pos cihazı ile de alış veriş yapıldığını herkes tarafından bilinmektedir. Fakat bu pos cihazlarında kredi kartı, iletişim hataları veya teknik arızalar nedeniyle birçok problemler oluşmaktadır.

Bunlardan biride kredi kartının limit yetersizliği veya pinsiz işlemler nedeniyle oluşabilen sorunlardan biri olan RED 853 hatası oluşturmaktadır.

Bu sorun şu şekilde ifade edebiliriz. Müşteri eğer temassız kart özelliğini kullanıyorsa ve üye iş yerine ait pos cihazınız uygun değilse kartın izni yok sorunu oluşturmaktadır. Bunun dışında pos hata kodu 558 olarak da slip kağıdında hata uyarı mesajı olarak vermektedir.

Genel olarak temasız pos cihazları ve kredi kartının uyumsuzluğu nedeniyle alt cevap kodu 558 sorunu oluşmaktadır. Sorun diğer kredi kartında da devam ediyorsa o zaman pos destek yardım alabilirsiniz.

BANKA POS ARIZA NUMARALARI

HALKBANK POS ARIZA NUMARASI

VAKIFBANK POS ARIZA NUMARASI

TÜRKİYE FİNANS POS DESTEK NUMARASI

TEB POS DESTEK

ALBARAKA POS DESTEK NUMARASI

QNB FİNANS POS DESTEK

GARANTİ POS DESTEK

ODEABANK POS DESTEK

AKBANK POS DESTEK

İŞBANK POS DESTEK

Yukarıda RED 853 hatası ve bununla alakalı olarak sıklıkla yapılan hatalar hakkında bilgi vermeye çalıştık. Sizin de sürekli olarak pos 558 sorunu yaşıyorsanız yukarı da verdiğimiz müşteri numaralarını arayarak destek alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın