Sponsorlu Bağlantılar

linked in sertifika ekleme

1.624 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu makalemizde linked in sertifka ekleme nasıl yapılır? Bu konuda siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız. Bu yazımıza başlamadan önce linked in nedir bununla alakalı olarak kısa bilgiler verdikten sonra linked in sertifika konusunda anlatımıza devam edeceğiz.

LİNKED İN NEDİR

LinkedIn iş dünyasındaki kişileri bir araya getirmek bilgi alışverişinde bulunmaları, iletişim kurmaları için geliştirişmiş bir profesyonel sosyal paylaşım platformudur.

İş hayatınızda rakiplerinizi, meslektaşlarınızı keşfetmek, bulmak için iş dünyasınca kullanılan bu platformda kariyerinizde edindiğiniz belgeler, diplomalar, sertifikaları LinkedIn oluşturduğunuz profilinize ekleyebilirsiniz.

Bizimde bu yazımızda LinkedIn sertifika eklemek konusunda sizlere aşağıda konumuzda paylaşım da nasıl eklenir bunu anlatacağız.

LİNKEDIN SERTİFİKA EKLE

Kariyerinizde elde ettiğiniz başarıları belgeler, diplomalar, sertifikalar ile süslemek ve bunu kendi profilinizde paylaşarak müşterilerinizle, iş dünyasında gururla sunmak için profiline eklemek için aşağıda adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Profil resminize dokunun

Yukarıda profilinizin hemen altında “profil bölümüne ekle” yazan kısmına bir dokunduğumuzda bir çok yetenek ekleme menüleri gelecektir.

Profile sertifika ekleme linkedin için Başarılar > Sertifikalar yazan yerdeki + ( artı ) işaretine basıyoruz. Bundan sonra farklı bir pencere açılacaktır.

Sertifika adı: Burada aldığınız sertifika adını yazıyoruz.

Sertifika makamı: sertifikayı kim verdiyse yazdığınızda otomatik olarak sonuçlar çıkmaktadır.

Lisans numarası: Sertifika üzerinde lisans numarası yer almaktadır bu numarayı yazıyoruz.

Başlangıç ve Bitiş: Burada sertifikayı aldığınız tarih ve varsa bitiş tarihi eğer süresiz bir sertifika aldıysanız “bu sertifikanın geçerliliği sona ermez” önündeki onay işareti işaretleyin.

Sertifika Url’si: bu adresi bazı sertifika üzerinde genel de dijital sertifikalarda doğrulama link adresleri yer almaktadır. Bu doğrulama link adresini açtığınızda yukarıda girdiğiniz lisans numarası sayesinde doğrulama yapabilirsiniz.

Yukarıda metotla linkedin başarılar ekleme yöntemi ile sertifikanızı profiline ekleyebilirsiniz. Burada sık sorulan sorulardan biride sertifika url si nedir? Konusunda olacaktır.

Konunun içinde değindiğimiz gibi almış olduğunuz sertifikayı doğruluğunu sorgulamak için sertifikayı veren makamın bir doğrulama adresi vardır. Bu doğrulama adresini açtığınızda karşınıza çıkacak sorgu yerine sertifika numarasını yazdığınızda sertifikanın kime ait olduğunun doğruluğunu görebilirsiniz.

Bunun dışında sertifika ekleme dışında Yayınlar, Patentler, Kurslar, Projeler, Onur ve Ödüller de ekleme imkanı sunmaktadır. Bunu da yine aynen başarılar kısmından ekleyebilirsiniz.

Bu konumuzda linkedin sertifika nasıl eklenir yazımızla alakalı bilgiler vermeye çalıştık. Bu konumuzla alakalı ve genel olarak ve sıklıkla sorulan sorulardan biri olan linkedin sertifika ekleme sorunu hakkında yaşadığınız sorunlar, hataları da tarafımıza sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın