Sponsorlu Bağlantılar

lifeproof kılıf nasıl temizlenir

487 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Lifeproof kılıf bakımı nasıl yapılır bununla alakalı iphone, Samsung kullananlar için bizimde birkaç önerimiz olacaktır.

Lifeproof kılıf telefon kılıfın temizliği öncesinde küçük bir bilgi ile konumuza devam ederek temizliğinin nasıl yapılacağına dair bilgi vereceğiz.

LİFEPROOF KILIF

Telefonlar ve Tabletler de dâhil olmak üzere dış ortamda kullanılmak üzere üretilen en zor arazi şartlarında, dış ortamda, suya dayanaklı üretilen telefon kılıflarıdır.

Dış mekan da sürekli telefonun kullanılması telefonun zamanla kir toplar ve aşınır telefon kılıfının daha canlı kalabilmesi için Lifeproof kılıf bakım yapmayı ihmal etmemek lazımdır.

Bizim de bu konumuzda lifeproof kılıf temizliği nasıl yapılır? Bununla ilgili olarak küçük bilgiler sunmaya çalışacağız.

LİFEPROOF TELEFON KILIFI TEMİZLİĞİ

Günlük hayatımızda sürekli olarak elimizde, cebimizde taşıdığımız ve zamanla kirlenen telefon veya telefon kılıfını genellikle ıslak mendil ile temizliğini yapmaktayız.

Evinizde yumuşak ve ılık suyla nemlendirilmiş biz bez yardımı telefon kapının yüzeyinde bulunan kalıntıları silmek için kullanın. Sert yerlerini bezin çıkaramadığı inatçı kirleri diş fırçası yardımı ile sürterek temizleyin.

Lifeproof kılıfı eğer kimyasal temizlik maddeleri ile temizliğini yaptıysanız bunu çeşmede temiz suyla iyice durulayın, temiz su ile temizlemek aşınmasını engelleyecektir.

Lifeproof telefon kılıfı tüm bağlantılarının kapalı olduğundan emin olarak kılıfı yumuşak bir bez yardımı ile bulaşık deterjanı ile ovalayarak tekrar ılık su da durulayın. Derin temizliği, derin lekeleri böylelikle çıkarabilirsiniz. Böylece lifeproof telefon kılıfın su sızdırmazlık testini de gerçekleştirmiş olursunuz.

Lifeproof kılıf temizlik yapma konusunda telefon kılıfında oluşacak nemi yine kuru ve yumuşak bir bezle yavaşça siliniz. Telefonu silmek için mikrofiber bez kullanın çizilmesini engellesin.

LİFEPROOF KILIF İÇ TEMİZLİĞİ

Telefonu kılıftan çıkarın, telefonu ılık su altında bulaşık deterjanı ile bir bez yardımı ile iyice kirli yerlerini sürtün. Küçük bir kap içine ılık su doldurarak içine bırakın böylece en uç noktalarda kirlerin kendini salmasını, gevşemesini sağlayacaksınız.

Tekrar telefonu duruladıktan sonra oluşan nemi kurutun, bez yardımı ile veya saç kurutma makinasını fazla yaklaştırmadan kurutun. Kabarık havlu kullanmaktan kaçın bu tüy bırakabilir.

Telefonu tekrar yerleştirin ve köşeleri iyice yerleştirin kontrol edin su sızdırmazlığı kontrolü edebilirsiniz. Lifeproof kılıf temizliğini yapma da mantık kirlerin temizliği, yüzeylerin temizlenirken çizilmemesi ve daha canlı bir telefon kılıfı için periyotik olarak bakımı ihmal etmeyiniz.

Bu konumuzda lifeproof kılıf temizleme, lifeproof kılıf bakımı nasıl yapılır konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Sizlerden lifeproof kılıf yorum yapmak için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın