Sponsorlu Bağlantılar

Apple iphone 6 desteğini ne zaman çekiyor

950 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda iphone 6 desteği ne zaman bitiyor konusunda sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan ve yavaş yavaş son demlerini yaşayan İPhone 6 ve İPhone 6S 9 Eylül 2015 tarihinde piyasaya çıkmıştı. Ardından İphone 7, İphone 8, İphone 10, XS, XR derken üzerinden bayağı bir zaman geçmiş bulunmaktadır.

Yakın zamanda apple desteğini çektiği modeller olarak iphone 5 , iphone 5S modellerinden sonra yakın zamanda iphone 6 olarak sıranın geldiğini söyleyebiliriz.

O zaman İOS güncellemesi gelmeyecek modeller arasında yerini alacak model de İOS 13 gelmesiyle destek vereceği modelleri açıkladı.

APPLE İOS 13

Apple IOS 13 işletim sistemi güncellemesi ile destek vereceği modelleri açıkladı buna göre; iPhone 7 olmak üzere üstü modeller de güncelleme desteği gelecek buna göre iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max işletim sistemi yüklemesi gerçekleşecek.

İphone 6 alacağı son güncelleme tarihi, kaderi de IOS 13 çıkış tarihine kalmıştır. Bu tarihte 2019 tanıtılması beklenen İOS 13 sürümü ile artık güncelleme almayacaktır.

APPLE İOS 12 YÜKLENEBİLEN MODELLER

IOS 12 Güncellemesini alan modeller olarak İPhone X, İPhone 8 Plus, İPhone 7, İPhone 7 Plus, İPhone 6 Plus, İPhone 6, İPhone 6S plus, İPhone 6S modellerine gelmesiyle İPhone 5 ve İPhone 5S güncelleme alamamıştı.

Tavsiye Yazı; Apple Yardım ve Destek Hattı

Bu konumuzda ios 13 destekleyen cihazlar ile birlikte iphone 6 güncellemesi ne zaman bitiyor sorularına destek vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın