Mobil

LG WİNG format nasıl atılır

LG WİNG format nasıl atılır

Merhabalar, bu konumuzda LG WİNG format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç ipucu verdikten sonra LG WİNG sıfırlama işlemini anlatmaya geçeceğiz.

Telefonlara genel olarak virüslerin bulaşması, donmalar, takılmalar, yavaşlamalar, ikinci el satış öncesi ve teknik servis öncesinde genel olarak cihazlar sıfırlanmaktadır.

LG WİNG formatlama önce ve diğer format atacağınız cihazlarda yedeklemeleri mutlaka yapınız. Telefon rehberi, notlar, fotoğraf ve videoların yedeğinin alınması tavsiye ederiz.

Yedekleme yaptıktan sonra cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz gerektiğinde şarja takılı olarak LG WİNG hard reset atma işlemini gerçekleştiriniz.

 

LG WİNG NASIL FORMAT ATILIR

 

LG WİNG silme işlemini iki farklı adımlarla gerçekleştireceğiz. Bunun için telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak diğeri ise telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazı sıfırlayacağız.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > Telefonu sıfırla > Sil bu menüleri takip ederek LG WİNG fabrika ayarına sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

LG WİNG NASIL SIFIRLANIR

 

Yukarıda adımlarla fabrika ayarına geri alma, döndürme işlemini gerçekleştirdik. Şimdi sıra geldi telefonun üzerinde yer alan tuşları kullanarak eski ayara geri alma işlemini gerçekleştireceğiz.

# Telefonu kapalı konuma alın

# Telefonun sesini kısma tuşu + güç tuşu birlikte basın

# Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun

# Logo geldiğinde basma işlemini bitirin

# Factory hard reset

# Erase all user data & restore default settings

 

Bu adımları takip ederek telefon yeniden başlayacaktır bu işlem sırasında telefonun üzerinde hiçbir parça sökmeyin, işlemi yarında kesmeyin bu adımlarla LG WİNG fabrika ayarına döndürme işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu yazımızda LG WİNG format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2023-2024-2025-2026-2027

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL