Sponsorlu Bağlantılar

LG W30 Prime format nasıl atılır

45 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda LG W30 Prime format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç ipucu verdikten sonra LG W30 Prime sıfırlama işlemini anlatmaya geçeceğiz.

Telefonlara genel olarak virüslerin bulaşması, donmalar, takılmalar, yavaşlamalar, ikinci el satış öncesi ve teknik servis öncesinde genel olarak cihazlar sıfırlanmaktadır.

LG W30 Prime formatlama önce ve diğer format atacağınız cihazlarda yedeklemeleri mutlaka yapınız. Telefon rehberi, notlar, fotoğraf ve videoların yedeğinin alınması tavsiye ederiz.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Yedekleme yaptıktan sonra cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz gerektiğinde şarja takılı olarak LG W30 Prime hard reset atma işlemini gerçekleştiriniz.

LG W30 PRİME NASIL FORMAT ATILIR

 

LG W30 Prime silme işlemini iki farklı adımlarla gerçekleştireceğiz. Bunun için telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak diğeri ise telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazı sıfırlayacağız.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > Telefonu sıfırla > Sil bu menüleri takip ederek LG W30 Prime fabrika ayarına sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

LG W30 PRİME NASIL SIFIRLANIR

 

Yukarıda adımlarla fabrika ayarına geri alma, döndürme işlemini gerçekleştirdik. Şimdi sıra geldi telefonun üzerinde yer alan tuşları kullanarak eski ayara geri alma işlemini gerçekleştireceğiz.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Telefonun sesini kısma tuşu + güç tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Factory hard reset
  • Erase all user data & restore default settings

Bu adımları takip ederek telefon yeniden başlayacaktır bu işlem sırasında telefonun üzerinde hiçbir parça sökmeyin, işlemi yarında kesmeyin bu adımlarla LG W30 Prime fabrika ayarına döndürme işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu yazımızda LG W30 Prime format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın