Sponsorlu Bağlantılar

LG Q60 format nasıl atılır

48 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazı anlatımında LG Q60 format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan format öncesi yapılması gereken birkaç ipucu verdikten sonra LG Q60 sıfırlama işleminin anlatımına geçeceğiz.

Bilindiğimiz gibi en çok formatlama işlemi virüslerden, donma, takılma, ikinci el satışı ve teknik servis öncesinde genel olarak cihazların içi sıfırlanmaktadır.

LG Q60 formatlama işlemine başlamadan önce cihaz içinde videolar, fotoğraf, notlar, telefon rehberi ve tüm önemli verilerin yedeğini almayı ihmal etmeyiniz.

ANDROİD TELEFON REHBERİ NASIL YEDEKLENİR

LG Q60 silme işlemi öncesinde rehberi yedekleyin ve telefonun şarj durumunun %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz ve gerektiğinde şarja takılı olarak cihazı sıfırlayınız.

LG Q60 hard reset atma işlemine başlamadan yedekleme ve şarj durumu kontrol ediniz. Şimdi cihazın içinde tüm bilgileri silmek için iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz.

LG Q60 NASIL FORMAT ATILIR

İlk metot telefonun içinde menüleri kullanarak cihazın içinde verileri silelim. Bunun için Ayarlar > Genel > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > telefonu sıfırla > Sil yukarıda adımları kullanarak cihazın içindeki tüm verileri silebilirsiniz.

Telefonun içinde menüleri kullanarak cihazları temizlemiş olacağız. Böylece fabrika çıkışına geri döndürebiliriz.

LG Q60 NASIL SIFIRLANIR

LG Q60 fabrika ayarına geri almak için telefonun üzerinde yer alan donanım fiziksel tuşları kullanarak cihazı eski ayarına geri alacağız. Aşağıda vereceğimiz adımları takip ederek işlemi gerçekleştirelim.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Telefonun sesi azaltma tuşu + güç tuşu birlikte basıyoruz.
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Factory Hard Reset
  • Erase all user data & Restore default settings

Bu adımlarla telefon yeniden başlayacaktır. Böylece bu işlem esnasında cihazın içindeki tüm bilgiler sıfırlanmaktadır.

TAVSİYE VİDEO;

İşlem esnasında telefonun üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyin. Doğabilecek zararlardan, hasarlardan tarafımız sorumlu değildir.

LG Q60 fabrika ayarlarına geri alma işlemi hakkında sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın