Sponsorlu Bağlantılar

LG G7 One Format nasıl atılır?

49 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda LG G7 One format atma konusunda nasıl yapılır, nasıl yapılmış tarzında anlatmaya çalışacağız.

Virüsler, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışları, garanti vermeden önce cihazların içindeki tüm bilgiler silinmektedir. Bu konumuzda LG G7 One sıfırlama konusunda sizler yapılması gerekenleri sırasıyla bahsedeceğiz.

 LG G7 One formatlama öncesinde telefonun içinde bulunan telefon rehberini, resimleri, videoların tüm yedeklemesini alarak cihazı sıfırlayacağız.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Yukarıda LG G7 One silmek için telefonu yedeklemeyi mutlaka yapınız. Yedekledikten sonra telefonun şarjının %50 seviyesinde ve üstünde olduğundan emin olunuz.

LG G7 ONE NASIL FORMAT ATILIR

LG G7 One sıfırlamaya başlamadan öncede cihazın yedeğini almayı ihmal etmeyiniz. Yedekleme yaptıktan sonra cihazı iki farklı türde sıfırlayacağız. Bunlardan ilki cihazın içinde bulunan menüleri kullanarak diğeri ise telefonun donanım tuşlarını kullanarak gerçekleştireceğiz.

LG G7 One hard reset atmak için telefonun içinde şu menüleri takip ederek cihazın içindeki bilgileri silelim. Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > Her Şeyi Sil bu menüleri takip ederek cihazın içindeki tüm bilgileri sileceğiz.

LG G7 ONE NASIL SIFIRLANIR

LG G7 One fabrika ayarına geri almak için telefonun üzerinde bulunan donanım tuşlarını kullanarak cihazı ilk gün gibi geriye alacağız. LG G7 One fabrika ayarı sıfırlama işlemi için cihazı aşağıda adımlarla sıfırlayacağız. Bunun için hemen başlayalım.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Telefonun sesini kısma tuşu + Güç tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basın
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Factory Hard Reset
  • Delete User data all
  • Reboot System now

Yukarıda adımlarla LG G7 One içindeki tüm bilgileri siliyoruz. Böylece ilk gün gibi cihazın içindeki verileri temizliyoruz. Bu konumuzda sadece LG G7 One nasıl silinir bilgi verdik. Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu tutulamaz.

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın