Sponsorlu Bağlantılar

Messenger giriş yapılan yerler // cihazlar

62 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda messenger da giriş yapılan yerleri görme imkânı var mı yok mu? Konusunda sizlere bu yazımızda bilgi vermeye çalışacağız.

Messenger uygulamasına nereden girildiği ve bu girilen yerleri sınırlandırma gibi bu konuda arama yaparak gelen kullanıcılar için bilgi vereceğiz.

Giriş yapılan cihazları bile kısıtlamasını yapabileceğiniz bu özelliği kullanabilmek için aşağıda adımları takip ederek nasıl yapılacağını sizlere anlatacağız.

MESSENGER GİRİŞ YAPILAN CİHAZLAR

Giriş yapılan yerler, Messenger uygulamasının açıldığı cihazları görmek için aşağıda adımları takip ederek başlayalım.

  • Uygulamayı Açın
  • Profil resminizin olduğu yere bir kere basın
  • Ayarlar
  • Hesap Ayarları
  • Ayarlar ve Gizlilik

Burada sizi Facebook uygulamasına yönlendirecektir. Facebook hesabınızla giriş yapıyoruz ve Güvenlik ve Giriş > kısmına yönlendirecektir.

Burada Facebook giriş yaptığınız yerler ve Messenger açtığınız yerleri göreceksiniz. Açılan bu yerde isteğe göre cihazı kısıtlamak suretiyle o cihazdan çıkış yapmasını sağlayabilirsiniz.

Messenger uygulamasını açtığın yerleri bu alandan görebilir, uygulamadan çıkma talep edebilirsiniz. Sizden habersiz izinsiz açılan Facebook ve Messenger hesapların nereden açıldığını bu alandan takip ederek sınırlama getirerek çıkış yapmayı sağlayabilirsiniz.

Güvenlik önlemi olarak hafta birkaç gün kontrol edebilirsiniz. Böylece hesabınız güvende mi bunu kontrol altında tutma şansınız olmaktadır.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Messsenger giriş yapılan cihazlar, Messenger giriş yapılan yerler konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın