Sponsorlu Bağlantılar

Lenovo Z5s format atma nasıl yapılır

24 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Lenovo Z5s format atma işleminin nasıl yapılacağına dair bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce Lenovo Z5s sıfırlama yöntemleri ve önemli püf noktalarını sizler için paylaşacağız.

Lenovo Z5s telefonumuza ve diğer işletim sistemine sahip telefonlarımızda virüslerin bulaşması, donmalar, yavaşlamalar, takılmalar, ikinci el satışları, teknik servis öncesi genel olarak cihazlarımıza format atılmaktadır.

Lenovo Z5s formatlama öncesinde telefonun yedeklemesini mutlaka almanızı tavsiye ederiz. Telefon rehberi, notlar, videolar, fotoğraflar, önemli verilerini yedekleyin aksi bir durumda yedekten geri döne bilesiniz.

ANDROİD TELEFON REHBERİ NASIL YEDEKLENİR

Lenovo Z5s hard reset atma işlemine başlamadan önce telefonun şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz gerektiğinde şarja takılı olarak cihazımızı sıfırlayalım.

LENOVO Z5S FORMAT NASIL ATILIR

Lenovo Z5s silme işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk yöntemimiz telefonun menüleri üzerinden format atacağımız gibi telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazımızı sıfırlayalım.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarlarına sıfırla > Tümünü Sil > Sil bu adımları telefonun menü içinden takip ederek cihazımızı sıfırlayalım. Böylece telefonu ilk gün gibi fabrika ayarına geri döndürebilirsiniz.

LENOVO Z5S NASIL SIFIRLANIR

Lenovo Z5s fabrika ayarına geri alma işlemini gerçekleştirmek için telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazımızı sıfırlayacağız. Bunun için aşağıda adımları takip ederek işlemi gerçekleştireceğiz.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Telefonun sesini açma tuşu + güç tuşu birlikte tuşlara basın
  • Wipe User Data
  • Fuse Wipe Data
  • System Reboot Now

Yukarıda adımlarla Lenovo Z5s fabrika ayarına döndürme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Böylece telefon fabrikadan ilk çıktığı olacaktır. Bu esnada telefonun üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyiniz.

Bu konumuzda Lenovo Z5s format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konuyla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın