Sponsorlu Bağlantılar

Yuppi Sohbet Hesabı Nasıl Silinir?

183 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Yuppi hesabını silme konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan kısaca Yuppi nedir bununla ilgili olarak kısa açıklama yaparak sonrasında Yuppi sohbet hesabını kapatma konusunda nasıl yapılır, yapılmış hakkında bilgi vereceğiz.

YUPPİ NEDİR?

Kolay bir şekilde arkadaş edinme, sohbet etme ve tanışma uygulamasıdır. İş stresinden uzaklaşıp hoşça vakit geçirmek için arkadaş edinme için oluşturulmuş bir platformdur. Geliştirici olarak yerli olan Yuppi uygulamasında bazı kullanıcılar hesap iptal etmek isteyebilir.

Bunun için hesap iptali nasıl yapılır bununla ilgili olarak aşağıda adımları takip ederek işlemi gerçekleştireceğiz.

YUPPİ HESAP İPTAL ETME

Hesabı silmek için uygulama içinden Hesap > Ayarlar > Hesap Ayarları > Üyelikten Ayrıl adımları takip ederek uygulamayı bu adımlar üzerinden silebilirsiniz.

Yuppi sohbet hesap silmek için ayrıca geliştiriciye mail atabilirsiniz. Bunun için “yuppidestek@gmail.com” adresini kullanarak hesabınızı silmek için mail atabilirsiniz. Burada hesap bilgilerinizi yazarak hesabınızın silinmesini talep edebilirsiniz.

TAVSİYE  VİDEO;

Yuppi sohbet hesap kapatma işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştirebilirsiniz. İlki uygulama içinden hesabınızı silebileceğiniz gibi diğeri ise e-posta adresine mail atarak hesabını kapatabilirsiniz.

Bu konumuzda Yuppi Sohbet hesabını kapatma işlemi nasıl kapatılır, nasıl silinir konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın