Sponsorlu Bağlantılar

Lenovo S5 Pro GT format atma nasıl yapılır

33 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Lenovo S5 Pro GT format atma hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan birkaç önemli püf noktası üzerinde duracağız ardından Lenovo S5 Pro GT sıfırlama hakkında bilgilerimizi aktaracağız.

İşletim sistemli bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlara format atmak virüslerin bulaşması, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışları veya genel olarak teknik servis öncesi sıklıkla yapılmaktadır. Lenovo S5 Pro GT formatlama işlemi öncesinde cihazın mutlaka bir yedeğini almayı ihmal etmeyi unutmayın.

Telefonun rehber yedeğini, fotoğraflar, videolar, notlar ve diğer önemli bilgilerin mutlaka yedeğini alınız.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Lenovo S5 Pro GT hard reset atma işlemi öncesinde mutlaka yedeğini almayı ihmal etmeyin ve telefonun şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Gerektiğinde şarja takılı olarak cihazı fabrika ayarına geri alalım.

LENOVO S5 PRO GT FORMAT NASIL ATILIR

Lenovo S5 Pro GT silme işlemini iki farklı yöntemle deneyeceğiz. Bunun için ilk adım telefonun içindeki menüleri kullanarak gerçekleştireceğiz.

Ayarlar > Yedekle ve sıfırla > Tümünü Sil > Sil bu adımları takip ederek Lenovo S5 Pro GT fabrika ayarına geri alma işlemini başarı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuz ilk gün gibi fabrika ayarına geri dönecek içinde tüm bilgileri silmiş, sıfırlamış olacaksınız.

LENOVO S5 PRO GT NASIL SIFIRLANIR

Lenovo S5 Pro GT fabrika ayarına geri almak için son adımımız telefonun fiziksel tuşlarını kullanarak cihazı sıfırlayacağız.

  • Lenovo S5 Pro GT telefonu kapalı konuma alın
  • Telefonun sesini açma tuşu + güç tuşu birlikte basıyoruz
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutuyoruz
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitiriyoruz
  • Wipe Data All
  • Fuse Wipe Data
  • Reboot System Now

Yukarıda işlemleri telefonun sesini kısma tuşu ve güç tuşu ile gelerek adımları seçebilirsiniz. Bu işlem sırasında telefonun üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Lenovo S5 Pro GT format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak hataları, sorunlarınızı, problemlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın