Sponsorlu Bağlantılar

Skype ID Öğrenme

139 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Sykpe kimliğini öğrenme veya diğer adıyla Skype ID öğrenme konusunda araştırma yapan kullanıcılar için merak edilenleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Eskiden Msn Messenger kullananlar mutlaka olmuştur daha sonrasında Skype anlık mesajlaşmayı uygulamasını Microsoft satın almasıyla Msn Messenger ile birleşen Skype’de sesli, video arama, dosya transferi ve grup görüşmeler yapabilirsiniz.

Uzak yakın dostlarınızı eklemek için Skype kullanıcı adı yani Skype id gereklidir. Bunun için eğer kendi id adresinizi unuttuysanız bunu nasıl öğrenebileceğinizi yazımızda sizlere hatırlatmak istiyoruz.

SKYPE İD ADRESİNİ ÖĞRENME

Bazı kullanıcılar e-posta adresi ile açarak bazıları kullanıcı adı olarak Skype İD adresini oluşturmaktadır. Unutulan bu adresi bulmak için aşağıda vereceğimiz adımları yerine getirmeniz gerekecektir.

  • Skype
  • Ayarlar
  • Hesap ve Profil
  • Sağ panel üzerinde e-posta adresinizi ve Skype Adı görünecektir.

Böylece Skype ismini bu şekilde bulmak çok kolay olacaktır. Android veya İOS işletim sistemi kullanan iPhone, İPad cihazlarda kullanıcı adını öğrenmek için Uygulama > Profil Resminize basınız > Skype Profili > Skype Adı ve mevcut mail adresinizi bulabilirsiniz.

Böylece karşınızdaki kişiyle irtibata geçmek için kullanıcı adını veya mail adresinizi vererek aratarak sizi kişilerine ekleyebilirler.

Tavsiye Yazı; Skype Yardım ve Destek Hattı

Bu yazımızda Skype kullanıcı adı bulma hakkında bilgi vermeye çalıştık.

TAVSİYE VİDEO;

Kullanıcı adı belirlerken kendi adınız, soyadınız ile belirlenmesi sizi Skype üzerinde arama yapan kişiler tarafından bulunmasında fayda sağlayacaktır.

Konumuz hakkında sorularınız için sayfamızın yorumlarından bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer sorunlarınız için Skype yardım ve destek üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın