Sponsorlu Bağlantılar

Lenovo S5 Pro format nasıl atılır

15 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Lenovo S5 Pro sıfırlama işleminin nasıl yapılacağına dair bilgiler vereceğiz. Konumuzla alakalı bilgi vermeden nelerin yapılması gerektiğine değinerek sonrasında Lenovo S5 Pro format atma işlemini siz takipçilerimize anlatacağız.

İşletim sistemini olan bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlara virüsler, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışı, teknik servis öncesinde cihazların içindeki tüm bilgiler silinerek verilmektedir.

Başta Lenovo S5 Pro formatlama öncesi veya diğer cihazlarda da olduğu gibi mutlaka bir yedeğini alınız. Cihazın içinde yer alan telefon rehberi, notlar, fotoğraf ve videoların birer yedeklemesini yapınız.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME

Android tabanlı Lenovo S5 Pro yedeğini aldıktan sonra şimdi sıra geldi Lenovo S5 Pro silme işlemine bunun için iki farklı yöntemle sizlere anlatacağız.

LENOVO S5 PRO NASIL SIFIRLANIR

Telefonun içinde tüm bilgileri fabrika ayarına geri almak için telefonun içindeki menüleri kullanarak temizleyeceğiz. Lenovo S5 Pro hard reset atmak için Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarlarına sıfırla > Telefonu sıfırla > Sil bu adımları takip ederek cihazı silebilirsiniz.

Şimdi sıra geldi Lenovo S5 Pro fabrika ayarına dönmek için telefonun üzerinde yer alan donanım tuşlarını kullanmaya geldi.

LENOVO S5 PRO NASIL FORMAT ATILIR

Lenovo S5 Pro fabrika ayarına geri almak için telefonun üzerinde yer alan tuşları kullanarak cihazı sıfırlayacağız.

  • Telefonun sesini açma + güç tuşu birlikte basınız
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin.
  • Wipe user data
  • Fuse wipe data
  • System reboot now

Yukarıda adımları kullanarak Lenovo S5 Pro fabrika ayarına geri almak için bu menüleri kullanacağız. Bu menüleri telefonun sesini kısma tuşu ile birlikte güç düğmesini kullanarak menülerin üzerine gelerek kullanabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Lenovo S5 Pro format atmak hakkında bilgi verdik. Telefona format atma esnasında doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamayız. Konuyla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın