Sponsorlu Bağlantılar

League Of Legends Hata 004 Sorunu Çözümü

33 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda League of Legends oyununda yaşanan problemlerin başsında gelen Hata 004 problemi ve bunun çözümü hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Dünyaca ünlü popüler oyunlardan biri olan League of Legends de her şey yolunda gitmeyebilir. Bazen kullanıcıların bazen de sistemde yaşanabilen hatalar nedeniyle sorunlar yaşanabilmektedir. Bu güncellemeler veya oyun yamaları nedeniyle Hata Kodu 004 hatası alabilmektedir.

Şimdi League of Legends Hata Kodu 004 hatası problemi nedeniyle oyunlarda yaşanan aksaklığı sorunu çözümünü gidermek için aşağıda adımlarla çözüm bulalım.

LEAGUE OF LEGENDS HATA KODU 004 ÇÖZÜMÜ

Bu sorunu çözmek için ilk önce oyunu yönetici olarak çalıştırmayı deneyiniz. Bunun için masaüstü kısayol simgesinin üzerine fare yardımı ile gelelim > farenin sağ tuşu > Yönetici olarak çalıştırın bu şekilde düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edelim.

AYRICA;

# Oyun kısayolu

# Özellikler

# Uyumluluk ve Kontrol > Yönetici olarak çalıştır seçiniz.

# Uygula

Yukarıda adımlarla oyunu çalıştıralım. Sorun hala devam ediyor mu, etmiyor mu kontrolünü sağlayalım.

DİSK ALANI;

Disk alanında yeterli boş alan var mı kontrol edelim. Yeterli alan yoksa o zaman diskimizde boş alan açarak oyunumuza tekrar kontrol edelim.

League of Legends Hata Kodu 004 problemini gidermek için aşağıda adımları da kontrol edelim.

ANTİVİRÜS YAZILIMINI KONTROL EDELİM

Oyun yamalarını Antivirüs programları virüs olarak algılamaktadır. Eğer virüs olarak algılarsa o zaman oyununuz düzgün olarak çalışmamaktadır. Bunun için antivirüs programlarında yamaların çalışmasına izin verebilirsiniz fakat o zaman da bilgisayarınız risk altında olabilir.

Son olarak Hextech onarım aracını kullanarak oyunda bozuk olan dosyaları gözden geçirerek onarılmasını sağlamak olacaktır. Hextech onarım aracını bilgisayarınız indirin, yönetici olarak çalıştırın ve oyun dosyalarını düzeltmeye çalışınız.

Yukarıda adımlarla League of Legends Hata Kodu 004 sorunu gidermeye çözmeye çalıştık. Sizlerin de çözüm önerileriniz varsa sayfamızın altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın