Sponsorlu Bağlantılar

Skype’de yeni özellikler spotify nasıl kullanılır

352 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceki haberlerde Dünya iletişim platformlarından Skype de Spotify eklentisi sayesinde şarkıları paylaşırken artık uygulamadan çıkmanıza gerek yoktur.

Bizimde bu konumuzda Skype’den Spotift nasıl kullanılır konusunda siz takipçilerimize bilgi aktarmaya çalışacağız. Mobil Skype’de bu özelliği kullanabilmek için aşağıda adımları takip ederek bu özelliği kullanacağız.

SKYPE’DEN SPOTİFT ŞARKILARI GÖNDERME

Kendinize ait parçaları, hoşunuza giden şarkıları karışınızdaki sevdiğiniz kişilerle paylaşmak isterseniz yapmanız gereken adım aslında oldukça kolay olacaktır.

  • Spotify’de dinlediğiniz parçaları Skype’den göndermek için karşıdaki kişiyle bir sohbet penceresi açıyoruz.
  • Pencerenin hemen solunda alt kısımda + ( artı ) işareti göreceksiniz.
  • Bu işareti bastığınız da dosya göndermek, kamera, konum olmak üzere Gift, Resimler, Spotify, Gfcat gönder menüleri göreceksiniz.

Buradan “Spotify” menüsüne dokunduğunuz da bu eklenti sayesinde uygulamayı açacaksınız ve buradan seçtiğiniz, beğendiğiniz parçaları karşı tarafa gönder ile ileteceksiniz.

Karşı tarafa Spotify de çalan parçaları bu şekilde gönderebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolaydır ve kafa karıştırıcı bir özelliği yoktur. Bu konumuzda Spotify parçaları Skype’den nasıl gönderilir? Bununla ilgili bilgi vermeye çalıştık. Bununla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın