Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome : Windows 8 Metro Arayüz Eklentisi

400 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yazımda Google Chorome Tarayıcı için güzel bir Eklenti’den bahsetmek istiyorum. Bu Eklentinin Adı Yeni Metro Tab , Bu eklentinin ile Google Tarayıcımıza güzel bir Görünüm verebiliriz.

https://chrome.google.com/webstore/detail/new-metrotab/oogmkbpkoblajkomflhkkdmbfggdmefd” adresinden eklentiyi indirip tarayıcıya kurabilirsiniz. Bildiğimiz gibi Windows 8 işletim Sistemi ile bir çok görsellikleri de beraber getirdi. Bunların biride Windows Metro Arayüzü , Bu arayüzü’de programların kısayollarını küçük küçük kutucuklar halinde ekranda görme şansnız var buradan istediğiniz programlara bu kısayollar’dan ulaşarak programları , uygulamaları çalıştırabiliyorsunuz.

işte burada Kullanmış olduğunuz Google Chrome tarayıcı için derlenmiş bir Eklentimiz bu görselliği tarayıcımıza getirdi. Bu tarayıcımız ile Windows 8 Görsel Metro Arayüzü ile tarayıcınızda kullana bileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın