Sponsorlu Bağlantılar

Kod 37 hatası nasıl çözülür

139 views
Sponsorlu Bağlantılar

Genel olarak Kod 37 hatası sürücü güncellemeleri sonra meydana gelmektedir. Kod 37 Sorunu ekran kartı güncellemesi veya bilgisayarda herhangi bir donanıma ait sürücülerin güncellemesi sonrasında kaynaklanmaktadır.

kod 37 aygıt sürücü hatası

Kod 37 hata mesajı alıyor iseniz aygıt yönetici kısmına girerek donanım üzerinde sarı ünlem işareti var ise o donanım kaynaklı olmaktadır. Win+R tuşlarına birlikte bastığınızda çalıştır penceresi açılacaktır buraya devmgmt.msc komutu yazdığınızda “aygıt yöneticisi” açınız.

aygıt yöneticisi

Code 37 , Hat 37 mesajı olarak nasıl çözüm yolu bulunur? bunun için yapılması gereken şey , En son yüklediğiniz sürücüleri kaldırın ve bilgisayarınızı Ccleaner Programı ile kayıt defteri ve çöp dosyaları temizleyin. Daha sonra Güncel sürücüleri resmi sitesi üzerinden indirin ve yükleyin , eğer bu sorun ekran kartı ile ilgili ise daha önceden hazırladığım Ekran Kartı Nasıl Güncellenir konusunu ayrıca inceleyin.

Ekran kartı güncellemesinde yapılan güncellemeleri diğer donanımlar içinde uygulaya bilirsiniz güncelleme metodu aynıdır.

Arama Tags & Etiket ;

kod 37 hatası nasıl çözülür , kod 37 sorunu nasıl çözülür , code 37 error , hata 37 mesajı nasıl çözülür , kod 37 çözümü , kod 37 Windows 10 , kod 37 windows 7 , kod 37 aygıt sürücü hatası , device driver code 37

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın