Sponsorlu Bağlantılar

snapchat’de ters oynatma video nasıl yapılır ?

97 views
Sponsorlu Bağlantılar

Android ve İos Cihazlarda en çok yüklenen ve kullanılan popüler uygulamalardan biri olan SnapChat app uygulamasında gelen güncellemeler ile kullanım özelliklerine yenileri eklenmiştir. Bu özelliklerden biride çektiğiniz videolara geri sarma veya geri çekim özelliğidir.

Bu özelliği kullanabilmek için snapchat çektiğiniz videoları , hikayem‘de paylaşmadan önce yapmalısınız.

snapchat-video-effekt

 

snapchat videoları tersten oynatma için çektiğiniz videoları paylaşmadan önce üzerine basılı tutarak sağdan > sola doğru basılı şekilde çekiyoruz bu mod’ta tavşan ( hızlı ) , salyangoz ( yavaş ) simgeleri gelecektir << sola doğru ok işareti çekilen videoları tersten oynatıyor demektir bu modu kullanarak hikayem üzerinden paylaşarak veya kayıt ederek diğer paylaşım platformu olan instagram veya facebook üzerinden paylaşma imkanı da sunmaktadır.

Arama Tags & Etiket ;

snapchat videolarını tersten oynatma , snapchat videolarını geri oynatma , snapchat videolarını geri çekim gibi oynatma , ters video , geri çekim snapchat , ters video iphone , ters video samsung , lg , htc telefon

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın