Sponsorlu Bağlantılar

Klavyede “Tek Taş Yüzük” 💍 İşareti Nasıl Yapılır?

6.532 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar klavyesini kullanarak özel işaretler nasıl yapılır? konusunda Tek Taş Yüzük işareti nasıl yapılır? hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum, bugün yazmamın bir anlamı olarak sevgililer gününde böyle bir yazı yazmaya karar verdim. Yüzük İşareti genel olarak instagram, facebook, twitter ve diğer sosyal ağlarda profillerde veya düğün, nikah, evlilik yıldönümü , sevgililer gününde bir bağlılık işareti olarak’da kullanılabilir. 

Yüzük Simgesi, bilgisayar üzerinde herhangi bir kısayol tuşu yoktur, bazı özel karakterler klavye üzerinde yerini alırken bazı özel karakterler ise karakter eşlem yada ascii kod tablosu üzerinden yapılabilir. 

Yüzük Sembolü nasıl yapılır? Yüzük veya Tek Taş Yüzük Sembolü yapmak için sizi bir emoji kütüphanesi üzerinden klavyede değilde buradan kopyala yapıştır ile istediğiniz excel, word veya metin belgesi üzerine yapıştırarak yapabilirsiniz. “http://emojipedia.org/ring/” adresi üzerinden ring yani halka işareti , yüzük işareti’ni buradan kopyala yapıştır şeklinde istediğiniz yerde kullanılabilir. 

bu site üzerinde apple, htc, samsung, microsoft , lg ve diğer sosyal ağlarda kullanmak için kopyalama yapabilirsiniz, şimdi eğer buradan yapamazsanız aşağıdaki yüzük işaretini kopyala ve yapıştır olarak istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. 

💍

yüzük işareti akıllı telefon emoji klavyesinde yapabileceğiniz gibi diğer emoji, smiley konularında Emoji Klavye üzerinden diğer farklı emojilere sahip olabilirsiniz.

Arama Tags: 

yüzük emoji , tek taş işareti, tek taş yüzük simgesi klavye, yüzük , metal halka, alyans işareti, alyans simgesi, alyans simgesi , yüzük simgesi klavyede

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın