Sponsorlu Bağlantılar

Klasör içindeki Exe Dosyaların Çalışmasını Engelleyin

618 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bildiğimiz gibi exe dosyaları veya diğer bilinen adı ile setup dosyaları kurulum dosyalarıdır . Bu dosyaları çift tuş ile bastığımızda bilgisayarımıza kurulum yapmaya başlar , Kayıt defteri düzenleyicisi içerisine yüzlerce kayıt girdisi oluşturur ve programı bilgisayara kurmuş olur ve programı istediğiniz zaman çalıştırmaya başlarsınız. Buraya kadar programın kuruluşu ile ilgili basit bir örnek verdim.

Fakat bu exe dosyaları yanlışlıkla kurulum yapılmasının önüne geçilebilir mi ? Tabi’ki evet bu tür exe dosyalarını yanlışlıkla kurulmasını engellemenin bir çok yöntemi var fakat biz bu konuda basit bir yöntem ile nasıl engelleneceği hakkında pratik bilgi vereceğim.

Kurulumu engelleyeceğimiz exe – setup dosyalarını bir klasör içerisine atarak bunu basit bir yöntem ile engelleyeceğim. Şimdi Bunun nasıl yapıldığına dair sizlere pratik olarak video şeklide bilgi vererek izlemenizi istiyorum.

Exe Dosyasının Çalışmasını Engelleme ;

Arama Tags & Etiket ;

exe dosyasını engelleme , exe dosyasının çalışmasını engelleme , exe engelleme , klasör miras , klasör izinleri , klasör izinlerini değiştirme , miras izinlerini değiştirme , klasör izinlerini kaldırma , exe nasıl engellenir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın