Sponsorlu Bağlantılar

kendi kendine imei numarası silindi.!

8.142 views
Sponsorlu Bağlantılar

Mobil cihazlarda cihazın kimliğini belirleyen numaralara imei numarası denilmektedir. Bu numaralar her telefon ve mobil cihazlarda bulunur bu numarayı öğrenmek için cihazlarda *#06# karakter ve numaraları tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

Faturalı ürün aldığınızda bu numarayı ayrıca fatura üzerinde görebilirsiniz ürün aldığınızda fatura ile telefon üzerinde numaraların tuttuğunu kontrol etmenizi de tavsiye ederim. Bu konumuzda başlıkta olduğu gibi imei numarası kendi kendine siliniyor konusu üzerinde bilgi vermek istiyorum.

imei numarası akıllı telefon

Telefon veya Cihazlar yasal olmayan yollardan kayıt altına alınmadan yurtiçine sokuldu ise bu cihazları kayıt ettirmek gerekiyor bu cihazları kayıt altına aldırmayıp işin kolayına varıyor ve imei atma veya imei çakma gibi , eski telefonlardan alınan imei yeni cihaza atılıyorsa geçici bir çözüm olacaktır.

Yeni telefona atılan imei numarası cihazlarda yapılacak bir yazılımsal güncelleme ile bu imei numarasının değişeceği demektir. Yani telefon güncellemesi yaptığınız da sonradan imei numarası değişecek silinecektir böylece belli bir süre sonra telefon kapanma durumu mutlaka olacaktır.

Buda şu oluyor ki imei numarasının kendi kendine silinmesi veya değişmesi , cihazda yapılan güncellemeler sonra oluşmaktadır , Cihazınızı kayıt ettirmeniz gerektiğini tavsiye ederim.

İmei Numarası Nasıl Sorgulanır Hemen Öğren..!!

Arama Tags & Etiket ;

imei kendi kendine değişiyor , imei numarası neden siliniyor , imei kendi kendine siliniyor , samsung , lg , asus , akıllı telefon , yurtdışından aldığım telefonun imei silindi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

kendi kendine imei numarası silindi.! (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın