Sponsorlu Bağlantılar

“Kamera Bağlantısı Yapılamıyor” Hata ve Çözümü

3.262 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda teknik olarak yaşanan akıllı mobil telefonlarda Kamera Bağlantısı Yapılamıyor hatası ve bu nasıl çözülür bunun üzerinde duracağız. Aktif olarak kullandığınız telefonlarda yazılımsal olarak veya fiziksel olarak hatalar verebilmektedir.

Bu tür sorun genel olarak yazılımsal kaynaklıdır. Kamera bağlantısı yapılamıyor problemi bir uygulamanın kamerayı kullanması arka planda çalışan uygulamaların engellemesi ile sorun yaşanabilmektedir. çözüm yolunu aşağıdaki adımları uygulayarak çözüm sağlayabilirsiniz.

telefon dahili flaş

Nasıl Çözülür?

* Ayarlar > Uygulamalar > Tümü seçenekleri kısmından Kamera uygulamasını bularak Durdurmayı Zorla butonu ile uygulamanın çalışmasını sonlandırın . Ardından Ön Belleği Temizle seçeneği ile işlemi sonlandıralım. Böylece kamera bağlantısı yapılamıyor sorunu çözülmüş olacaktır.

* Telefonda kamera görüntülerini kayıt edecek yeterli yerlerin olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kontrol ettikten sonra hafıza alanı düşük ise bazı uygulama veya dosyaları silmeniz gerekecektir.

* Yüklediğiniz en son uygulamalar bununla ilgili olarak kameranın açılmasını engellemektedir. Bu son yüklenen uygulamayı kaldırarak tekrar kamerayı açmaya deneyin.

* Son çözüm yolu cihazın yedeğini ( backup ) aldıktan sonra fabrika ayarlarına geri döndürün. Sonra tekrar kameranın çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

Arama Tags & Etiket ;

Kamera sorunu , android kamera açılmıyor , android kamera bağlanamıyor , LG kamera sorunu , Samsung Kamera bağlanamıyor çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın