Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefonda Girilen Wifi Şifresini Öğrenme?

10.931 views
Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceki konumuzda bilgisayarda wireless şifresini nasıl buluruz? konusunu incelemiştik. Bu anlatacağım konuda android akıllı telefonlarda daha önce bağlandığınız wifi şifresi nasıl öğrenilir? bununla ilgili olarak sizlerden gelen sorulara istinaden bu konuyu yazmaya çalışacağım.

Bağlantı sağladığınız bir kablosuz ağ şifresini öğrenmek için daha önceden o ağı şifre girerek kullanmanız , bağlanmanız gerekmektedir. Eğer şifreyi bilmiyor ve siz bunu öğrenmek istiyorsanız bu biraz imkansızdır. İnternet sahibine rica ederek isteyebilirsiniz :)

android wifi error

Fakat kendi ağınızdan bağlı iken siz bu wifi şifresini unuttunuz ve hatırlamıyorsanız bunu bağlantı yaptığınız telefondan nasıl öğrenebilirsiniz? Bunu ayırca gösteren uygulamalar olabilir fakat aklıma gelen ilk şeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Tabi ki telefonun Rootlu olması eğer android telefona root yapılmış ise o zaman aşağıdaki adımları izleyerek öğrenme şansınız olabilir.

Root File Manager app uygulamasını telefona yüklemek olacaktır. Bu uygulama ile kolaylıkla telefon üzerinde dosyaları değiştirebilir , müdahale edebilirsiniz. Data > misc wifi > wpa supllicant.conf dosyasına adımları izleyerek buradan psk kısmındaki yer bağlantı kurduğunuz wifi şifresidir.

Arama Tags & Etiket ;

telefonda wifi şifre öğrenme , telefonda kablosuz ağ şifre nasıl öğrenilir , wifi şifresi nasıl bulunur , samsung wifi şifre öğrenme , Lg telefonda wifi şifre , iphone wifi şifre , HTC telefon wifi şifre

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş