Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefonda Çağrı Engelleme Nasıl Yapılır?

1.090 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba bu konumuzda Android işlemci tabanlı telefonlarda gelen çağrıları veya giden çağrıları yani aramaları nasıl engellenir bunun hakkında bilgi vereceğim. Genelde benim yaptığım gibi sık sık kredi kartı banka gibi aramalardan bıkanlar için veya istenmeyen birinin aramasından bıkanlar için Kullandığımız cep telefonundan kısıtlama yapabiliriz. Bu konumuzda Android işlemcili telefonlardan bahsedeceğim.

android telefonda çağrı engelleme

Bunun için gelen bir aramanın olması veya sizin telefon rehberinizde olması gerekmektedir. Engellenecek  numarayı engellemek için ;

* Arama

* Çağrı Geçmişi

* Arama Listesinde Gelen ve Aranan Kişinin numarasını Buluyoruz.

* Seçenekler

* Aramayı Reddet

Bu adımları izlediğinizde artık bundan sonra bu engellediğiniz numara sizi rahatsız etmeyecektir.  Taki siz bunu iptal edene kadar peki bunu nasıl geri iptal ederiz ? bunun için tekrar numara üzerine gelerek Arama Reddet yazan yerden kaldırabilirsiniz.

Google Arama Tags & Etiket ;

Android çağrı nasıl engellenir , Android Gelen Arama Engelleme , Android sms engelleme , Android arama kısıtlama , arama nasıl engellenir, android telefonda çağrı engelleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın