Sponsorlu Bağlantılar

İtunes Apple Store Mağazası Nasıl Değişir?

484 views
Sponsorlu Bağlantılar

İphone veya İpad için Uygulama indirdiğiniz apple store mağazasını , İtunes üzerinden ülke veya bölge olarak nasıl değiştiririz? Mevcut olarak Kullandığınız Türkiye Mağaza seçimini bir başka ülke olarak değiştirebilirsiniz.

İtunes Mağaza değiştirme işlemini gerçekleştirmek için ilk önce İtunes uygulamasını bilgisayarımız üzerinden açalım.

Videolu Mağaza & Ülke Nasıl Değişir?

Resimli Mağaza & Ülke Nasıl Değişir?

itunes mağaza değiştirme01

İtunes Store yazan Yere Bir kere tıklıyoruz ve Mağaza içine bağlanıyoruz. Şuan mağaza üzerinden alım işlemini yapabileceğimiz duruma geçiyoruz.

itunes mağaza değiştirme02

Bulunduğumuz sayfanın hemen altında bulunduğumuz lokasyon’da Türkiye Mağazası olduğu için bulunduğu Ülke’nin bayrağını görmektesiniz. Bu Ülke Bayrağının üzerine Bir kere Tıklıyoruz.

itunes mağaza değiştirme03

 

Ülkenizi ve Bölgenizi seçmek istediğiniz Ülke Bayrağına bir kere tıklamanız Mağaza değişimi yapmanız için yeterli olacaktır.

itunes mağaza değiştirme04

Tekrar Mağaza üzerine geri dönecek ve Mağaza değişimini yine alt sayfada gördüğünüz gibi Ülke Bayrağı üzerinden değişimini yapabilirsiniz. Benim Örnek resimli anlatımında Türkiye Mağazası yerine Amerika U.S Mağaza seçimini yaparak Ülke Değiştirme işlemini yapmış durumdayım. Bunu Birde Video Anlatım ile sizlere daha detaylı net anlayacaksınız.

Arama Tags & Etiket;

Change Country , ülke değiştirme , apple mağaza , itunes mağaza , nasıl , Amerikan mağazası , Fransa Mağaza , İngiliz Mağaza , farklı ülke mağaza , diğer ülkelerden uygulama indirme , app indirme , apple store mağaza değiştirme , itunes mağaza değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın