Sponsorlu Bağlantılar

İşlemci & Processors & Cpu Karşılaştırması Nasıl Yapılır?

743 views
Sponsorlu Bağlantılar

İşlemci yani Processors  bilgisayarın  beyni olarak görebiliriz Bilgisayardaki verileri işleyerek gerekli donanım birimlerine yollayarak görevlerin yerine gelmesini sağlar. Bilgisayarın performansı için genelde oyun oynayan için bu donanım ram ve ekran kartının önemini bilmeyen yoktur. Bu konumuzda işlemci üzerinde duracağız bir işlemci bir oyun oynayan için çok önemlidir işlemci seçerken ince bir elekten geçirirler bir çok bilgisayar formunda hangi işlemci iyidir hangisini alıyım diye bir çok konu başlıkları açılmıştır.

Genelde Amd işlemciler İntel işlemcilere göre biraz daha hesaplıdır,ama her ikisinin taraftarı da ayrıdır şimdi size vereceğim bir site adı ile seçtiğiniz tüm işlemcileri bu siteden karşılaştırabilirsiniz ve performans olarak fikir sahibi olabilirsiniz.

işlemci karşılatırma - intel - amd

http://cpuboss.com/” adresi üzerinden cpu karşılaştırma işlemini yapabilirsiniz. Cpu One yazan kısma karşılaştıracağız işlemci yi Cpu Two ise diğer  işlemciyi yazarak karşılaştırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. işlemcileri karşılaştırdığınızda hangi işlemci sizin daha iyi hangisini satın alıyım, gibi akıllara gelecek sorulara cevap arayacaktır.

Arama Tags & Etiket;

işlemci karşılaştırma, cpu karşılaştırma, işlemci tavsiyesi, hangi işlemci iyi, hangi işlemci daha iyi, işlemci karşılaştırma yapma, cpu karşılaştırma yapma, amd mi yoksa intel mi, oyun için işlemci

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın