Sponsorlu Bağlantılar

Otomatik Form Doldurma Girdileri Nasıl Silinir?

777 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar Sizlerden Gelen Sorulara cevap vermeye devam ediyoruz , Bu Facebook sayfamızdan yada iletişim yerinden bizlere soru gönderebilirsiniz. Arkadaşımızın sorusu söyle , daha önceleri Facebook girdiğim Mail adresleri yada başka bir form sitelerine giriş yaptığım üyelik isimlerini daha önceden üzerine gelip sile biliyordum şimdi bu işlemi yapamıyorum. Girmiş olduğum bu mail adreslerini yada kullanıcı isimlerini nasıl silerim ? 

Cevap : DAha öncede bu kayıtların üzerine gelip Delete yaptınız da orada hemen silebiliyorsunuz, şimdi ise Delete tuşu ile birlikte SHİFT tuşunu da beraber kullanmanız gerekecektir.  SHIFT + DELETE ikisini verinin üzerine gelip silebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

otomatik tanımlama silme, otomatik tamamlama nasıl silinir, otomatik tamamlama chrome, otomatik tanımlama silme, forum tanımlama silme, tanımlama silme , forum otomatik doldurma nasıl silinir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın