Sponsorlu Bağlantılar

isdone.dll hatası nasıl çözülür ?

6.120 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda genel hatalardan biri olan dll hataları genel olarak bu dosyaların eksik veya zarar görmüş dll dosyalarından kaynaklı sorunlardır. Bu sorunlardan biride isdone.dll hatasıdır. isdone.dll dosyası genel olarak oyunların yüklenmesi sırasında veya yüklendikten sonra programı çalıştırmaya kalktığınızda size isdone.dll eksik dosya olarak hata raporu olarak vermektedir.

Şimdi isdone.dll sorunu nasıl çözülür ? bununla ilgili olarak aşağıdaki çözüm yolunu inceleyerek yapmaya çalışalım Bu sorun çözümü için ilk önce isdone.dll dosyasını “http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?isdone” adresi üzerinden indirip bilgisayarınızdaki işletim sisteminize göre windows 10 , windows 8 , windows 7 , windows xp gibi işletim sistemlerine göre belirli klasör içine atarak düzeltmek gerekir.
(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, 7)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32 isdone.dll

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.

Arama Tags & Etiket ;

isdone.dll çözüm , isdone.dll  win10 , isdone.dll win8 , isdone.dll win7 , isdone.dll nasıl çözülür , isdone.dll problemi ,isdone.dll  donanımsal hata , isdone.dll kesin çözüm , oyun hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

isdone.dll hatası nasıl çözülür ? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ‘”d3dx9_39.dll”‘ modülü yüklendi, ancak DllRegisterServer giriş noktası bulunamadı.

    ‘”d3dx9_39.dll”‘ öğesinin geçerli bir DLL veya OCX dosyası olduğundan emin olun ve yeniden deneyin

    Hata bu ne yapıcam yardım edin

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın