Sponsorlu Bağlantılar

Apple CarPlay Nedir ?

443 views
Sponsorlu Bağlantılar

Apple CarPlay ne işe yarar ? Apple CarPlay Nedir ? gibi sorulara bu konumuzda cevap arayacağız. Araç içinde Telefon ile konuşmanın ne kadar tehlikeli olduğunu hepimiz biliyoruz ve kanunen’de yasak olan araç için telefon ile konuşmanın ne kadar dikkat dağıttığın anlatmaya gerek yok.

Apple Araç içerisinde Güvenli bir şekilde iphone telefonu kullanmak için geliştirdiği ve her araçta olmayan CarPlay özelliği ile Sesli Konumlar ile cihazınızda , Sesli Aramalar , Mesaj Gönderme , Mesaj Alma , Müzik dinlemek için geliştirdiği özelliği ile Gözünüzü yoldan ayırmadan ve dikkatinizi dağıtmadan CarPlay özelliği ile araç içinde İphone kullanabiliyorsunuz.

carplay voswagen

CarPlay Destekleyen Araç Markaları Nelerdir ?

Bu özelliği destekleyen Araba Markaları her modelde olmamak şartı ile Ferrari , Mercedes Benz , Volvo ve yakın zamanda ise Voswagen , Bmw , Ford , General Motors , Toyota , Honda , Nissan Mitsubishi , Jaguar , Land Rover gibi markalarda kullanmaya başlayacaktır.

CarPlay Destekleyen Cihazlar ?

Apple CarPlay destekleyen Cihazlar İphone 5 ve Üstü İOS ürünleridir.

Apple CarPlay Arabaya Nasıl Kurulur ?

carplay iphone

Apple CarPlay ve Araba ile birbirine nasıl bağlanır ? konusuna gelince Arabanın üzerinde bulunan CarPlay Sesli Denetim düğmesine basılı tutunuz daha sonra telefon üzerinde İphone > Ayarlar > Genel > CarPlay adımlarını takip ederek Araç ile İphone arasında Bağlantıyı bularak eşleştirme bilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

Apple CarPlay nedir , Apple CarPlay ne işe yarar , Apple CarPlay nasıl kullanılır , Apple CarPlay kullanma ,Carplay İphone , carplay ipad , Apple CarPlay Ayarı , Apple CarPlay nasıl Ayarlanır ? CarPlay destekleyen Arabalar

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın