Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar “işleyici geçersiz” Hatası

2.436 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Mehmet

Soru Gönder : Bilgisayarda oturum açmak için şifremi yazıyorum “işleyici geçersiz” ifadesi ile karşılaşıyorum sorun nedir.? işleyici geçersiz hatasını nasıl çözerim ? şimdiden teşekkürler.

Cevap : Mehmet beyin gönderdiği soru’da şifreyi girdiğinde verilen bir hata olarak görünüyor. Genelde bu tür hatalar yazılardan kaynaklı olarak ortaya çıkmaktadır. Belge yazdırmaya çalıştığınızda yazıcıdan çıktı alamıyor olabilirsiniz , yazıcı yazdırmak için beklemekte olarak görünüyor fakat bir türlü yazdırmıyor . Bununla ilgili olarak diğer çözüm formlarında ayrı ayrı çözüm yolları verilmektedir.

fix it

Bunlardan başlıcaları program çalışmaları , virüslerin verdiği zararlar , yazıların tam olarak tanımlanmaması , sürücülerin eksik veya hatalı yüklenmeleri gibi nedenler “işleyici geçersiz” hatası verebilmekteler.

işleyici geçersiz nasıl çözülür ?

Bu sorunun çözülmesi için ilk önce bilgisayarda yüklü yazıcıların sürücülerini kaldırın , bununla ilgili olarak bilgisayarda eski sürücüler var ise bunları da sistemden kaldırın.

Eski Sürücüler Nasıl kaldırılır ? konusunu incelemeniz açısından faydası vardır. Bilgisayarınızdaki eski pasif sürücüleri kaldırdıktan sonra bilgisayarınızın eski kayıt girdilerini temizlemek için ccleaner programı ile genel bir temizlik yapınız.

Bilgisayarınızda işleyici geçersiz sorunu yakın tarih ile gerçekleşmiş ise , bilgisayar sistem geri yüklemesi yapanız , sistem üzerinde bir oluşmuş hata nedeni ile işleyici geçersiz problemi alabilirsiniz.

Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır ? Hemen Öğren..!

Diğer bir çözüm yolu bilgisayara bulaşan virüsler nedeni ile olabilecek hatalardır. Bu nedenle bilgisayarınızı , combofix ile ve microsoft safeyt scanner ile güvenli mod alarak taratın.

Bilgisayarınıza sonradan yüklenen programlar çakışma yapabileceğini unutmayın o yüzden sonradan yüklediğiniz programları kaldırın ve tekrar gözden geçirin hata devam ediyor mu , etmiyor mu ? bilgisayarı gözlemlemek önemlidir.

Son çözüm yolu bilgisayarınızda olabilecek hataları Fix it ile düzeltme olacaktır. Microsoft sayfasından yükleyerek bozuk aksamları yazılımsal olarak düzeltmeye çalışacaktır.

Arama Tags & Etiket ;

işleyici geçersiz nasıl çözülür , işleyici geçersiz sorunsalı , işleyici geçersiz problemi , işleyici geçersiz windows 10 , işleyici geçersiz hatası , işleyici geçersiz sorunu , işleyici geçersiz çözüm , işleyici geçersiz yazıcı hatası , işleyici geçersiz

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın