Sponsorlu Bağlantılar

İphone / İpad Nasıl Film Yüklenir?

1.788 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , bu konumuzda ipod ,  iphone veya ipad cihazlarına film nasıl yüklenir , film nasıl atılır ? bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağız. Bildiğiniz gibi İOS cihazlarında müzik , fotoğraf veya film yüklemek zordur bu durum Apple ürünlerinde güvenliği son derece sıkı tuttuğu için diyebiliriz.

Film nereden bakarsanız bakın 700 mb ile 2.5 GB kadar yer kapladığını hatırlatalım. Film yükleyebilmek için telefonun veya tablet’de yer yani kapasite olmasına dikkat etmek gerekiyor. Film yüklemek için İtunes Programı kullanarak film atmayı şimdi gösterelim. 

İphone’a Film Atma ;

iphone veya ipad film yükleme veya film atma için dosya uzantısı yani film formatı mp4 uzantılı olmalıdır. mp4 uzantılı film veya uzun videoları İtunes üzerinden iphone atacağız. Eğer film farklı uzantılarda ise mp4 dönüştürme için video edit programları kullanabilirsiniz.

 

iphone film atma işlemi için itunes üzerinden iphone bağladıktan sonra filmler yazan yere boş alana sürekle bırak yapıyoruz. Film veya Video sürükle bırak yaptıktan sonra diğer adıma geçelim. 

iphone video atma işlemi için diğer adım, Ayarlar > Filmler sekmesine giriyoruz, önceki resimde sürükle bırak attığımız video veya film şimdi iphone cihazımızı güncelleme yani eşzamanla ile telefona atıyoruz şimdi iphone telefonda nerede bulacağız bu filmi nereden izleyeceğiz. 

iphone videolar uygulamasını telefon üzerinden açıyoruz, telefona atılan uzun mp4 uzantılı videolar ve film bunun üzerinden izleme imkanı buluyoruz. 

yukarıda gördüğünüz gibi sevdiğim ve dinlediğim bir kişinin video telefonuma attım, buradan dinleme ve izleme imkanı sunmuş olduk, artık uzun yolla giderken, yolculuk,evde, seyahat yaparken sevdiğiniz filmleri izleyerek, seyrederek hoş vakit geçireceksiniz.

Arama Tags & Etiket ;

iphone video atma, iphone film atma, iphone video atma, iphone video nasıl atılır, iphone film nasıl atılır, iphone film yükleme, iphone video yükleme, iphone uzun video yükleme, iphone film izleme, ipad video atma, ipad film atma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın