Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Sayfa’da Hızlı Yanıt Nasıl Ayarlanır?

766 views
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Sayfalar‘da kurumsal çalışanlar veya herhangi bir Facebook Sayfa yöneticiliği yapanlar için otomatik mesaj özelliği nasıl hazırlanır? Sayfa otomatik mesaj verme özelliği hakkında bilgi vermeye çalışacağız.  Beğeni, takip sayınız oldukça fazla olabilir, size mesaj gönderen takipçilere o an bir cevap veremeyebilirsiniz. 

Sizin adınıza hazırladığınız otomatik cevaplama ile kullanıcı mesajlarına cevap verebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip ederek nasıl yapılır? bunu anlatmaya çalışacağım.

  • Facebook Sayfa üst köşede Ayarlar kısmına giriyoruz.
  • Sol Panelde Mesajlaşma bölümüne giriyoruz. 

Sayfana mesaj gönderen herkese Hızlı Yanıtlar gönder ayarı Hayır iken Evet olarak ayarlıyoruz, böylece ekranda gördüğünüz gibi hazır metin size mesaj atanlara hazır kalıp mesaj olarak gönderilecektir. 

Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler. Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.

Siz isteğe göre bu kalıp mesajı değiştirebilirsiniz. Hızlı mesajı aktif ederek sayfanızda size mesaj atanları boş çevirmemiş olabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın