Sponsorlu Bağlantılar

iPhone XR ekran boyutu

518 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda yeni tanıtılan Apple amiral gemisi olan iPhone XR ekran ölçüleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bu cihazı alacak olanları genel olarak incelediği kriterlerden biri de işlemci, Kamera, Hafıza, hızı ve ekran boyutunu göz önünde tutmalarıdır.

Bizim bu konumuzda iPhone XR ekran boyutları nedir, hangi ölçülerdedir bunlar üzerinde duracağız. Diğer iPhone XR teknik özellikleri hakkında ise ayrıca yazımızı okuyabilirsiniz.

iPhone XR hafıza olan 64 GB, 128 GB ve 256 GB kapasite olarak üretilmiştir. Bunun yanında Liquid Retina özelliğine sahip ve 326 ppi piksel yoğunluğuna 828 x 1792 piksek ( HD+ ) çözünürlük sunmaktadır.

İPHONE XR EKRAN ÖLÇÜSÜ

iPhone XR Ekran Boyutu 6.1 inç ve IPS LCD ekran teknolojisi sahiptir. iPhone XR Ekran oranı 19.5:9, Ekran gövde oranı %79 sahiptir.

Bunun yanında iPhone XR ekran renk sayısı 16 Milyon sahiptir. iPhone XR ebatları ise 150.9×75.7×8.3 mm olmak üzere 5.94×2.98×0.33 inç ölçülerine sahiptir. Ağırlık olarak 194 gram ve siyah, kırmızı, sarı, mavi, mercan renklerine sahiptir.

Yukarıda siz takipçilerimize vermeye çalıştığımız konuda iPhone XR ekran ölçüsü nedir, hangi boyutlara ve ekran piksel sayısı kaçtır bunlara cevap vermeye çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın