Sponsorlu Bağlantılar

İphone hesap makinasında fazla yazılan sayıları tek hareketle tek tek silme

421 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önce sizlere iphone kullananlar için püf noktalarını vermeye çalışmıştık. Bu yazımızda iphone hesap makinası kullananlar için yanlışla fazla girilen sayıları geriye alma veya fazla sayıları silme konusunda pratik olarak nasıl yapılacağını anlatacağız.

İPHONE HESAP MAKİNESİ SAYI SİLME

Hesap makinasında sayılarla hesap yaparken fazla girilen sayıları silmek için telefonu C tuşu ile tamamını siliyoruz ve tekrar sayıları giriyoruz. Fazla girilen sayıları tekrar silmek için yaptığımız bu yöntem fazla rakamları, sayıları teker teker nasıl silinir bunu hemen anlatacağız.

İPHONE HESAP MAKİNASI NASIL KULLANILIR

Eğer sizde Apple markasına ait iphone hesap makinasın da yanlışlıkla girilen sayıyı silmek için parmağınızı sayıların olduğu ekran da basılı tutarak soldan sağa basılı olarak tutarak çektiğiniz de sayıyı tek tek silebilirsiniz.

Yukarıda sayıların olduğu ekrana parmağınızla basılı tutarak soldan sağa çektiğinizde sayıların sağdan silindiğini göreceksiniz.

Bunu hemen deneyebilirsiniz. Apple iphone hesap makine ipucu olarak sizde sıklıkla kullanıyorsanız makineyi deneyebilirsiniz.

Tavsiye Yazı; iphone gelişmiş hesap makinesi kullanımı

Bunun dışında iphone gelişmiş hesap makinesi kullanımı ile ilgili farklı ipuçlarını da deneyerek nasıl kullanılacağına dair bilgiler elde edebilirsiniz.

Bu konumuzda iphone hesap makinesi sayı silme konusunda tek tek silme konusunda sizlere bilgi vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın