Sponsorlu Bağlantılar

iphone X ve iphone 8 ekran görüntüsü nasıl alınır?

995 views
Sponsorlu Bağlantılar

Apple’ın afilli bir tanıtım ile tanıttığı yeni modeli olan İPHONE X ve İPHONE 8 modelli merakla bekleniyordu ve sonunda tanıtımı yapılarak piyasada satışı başladı. Bu merakla beklenen yeni model telefonlar Türkiye’mizde 64 Gb’lik modeli için 1468$ dolar, 25 Gb’lik modeli için 1690$ fiyatları arasında satışı sunulacaktır. Bu pahalı telefon modellerinde ekran görüntü alma, ekran görüntüsü çekme nasıl yapılır? konusun da yeni telefonlar Türkiye piyasasına girene kadar bizde bu konumuzu anlatmaya çalışacağız.

 iphone X ekran görüntüsü alma, iphone 8 ekran görüntüsü çekme, konumuzda ipuçlarını siz takipçilerimiz için paylaşmaya çalışacağız. 19/09/2017 tarihinde yayınlanan İOS 11 işletim sisteminde kullanılma sunulacak olan telefonlar arasında yer alan bu modellerimiz de ekran görüntüsü diğer İPHONE 7 ve önceki sürümlerde olduğu gibi Home+Power Düğmesi ile yapılıyordu, fakat bu yeni modellerde biraz daha değişik ekran görüntüsü çekme özelliğine sahip hale gelmiş.

İPHONE X EKRAN GÖRÜNTÜSÜ NASIL ÇEKİLİR ;


iphone X ekran görüntüsü çekme Güç Düğmesi + Ses Açma tuşlarına birlikte basarak görüntüsünü alabilirsiniz. Böylece yeni telefon modelinde iphone x screenshot işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu yeni iphone 8, iphone X ile birlikte yayınlanan İOS 11 işletim sisteminde çekilen resimler, fotoğraflar için Live Photo efektleri, hareketli gif desteği, ani filmleri yatay ve düşey içerikleri otomatik olarak uyarlar ve editleme, düzeltme yapabilirsiniz. İOS 11 sürümü için yeni gelen özellikleri detaylı olarak incelemek isterseniz, İOS 11 özellikleri konumuzda ayrıca inceleyebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

iphone x ekran görüntüsü, iphone x ekran görüntüsü alma, iphone x ekran görüntüsü çekme, iphone x ekran görüntüsü çekme, iphone x ekran görüntüsü nasıl çekilir, iphone x ekran görüntüsü nasıl alınır, iphone 8 ekran görüntüsü alma, iphone 8 ekran görüntüsü çekme, iphone 8 ekran görüntüsü nasıl alınır, iphone 8 ekran görüntüsü nasıl çekilir, iphone x screenshot 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın