Sponsorlu Bağlantılar

{ Çözüm} Turkcell Tv+ Maximum cihaz sayısına ulaştınız

2.149 views
Sponsorlu Bağlantılar

70’den fazla yerli ve yabancı kanalı izleyebileceğiniz, yerli ve yabancı aynı zamanda dizileri izleyebileceğiniz Turkcell ait bir tv platformdur. Aylık ücretlendirme ile paralı kanalları aynı zamanda ulusal televizyonları ücretsiz izleyebilirsiniz.

Turkcell Tv+ app uygulaması ile turkcell platinum ücretsiz olarak’da hizmet vermektedir. Aynı zamanda app uygulamalar ile akıllı televizyonlarda izleme şansınızda vardır, bunun için turkcell aylık olarak 5 GB internet’de kullanılmak üzere bedava vermektedir. Bu konumuzda Turkcell TV+ uygulamasında Hata Kodu : 20701 “Maximum cihaz sayısına ulaştınız. Müşteri hizmetlerini arayarak kullanmadığınız  cihazları belirtiniz hatası ve çözümü sağlayacağız.

Geçenlerde benimde başıma gelen bu olayda şu şekilde sorunu giderdim ve hatayı düzelttik, bu olay Turkcell Tv+ app uygulamasını dört’den fazla yüklediğiniz de sorun yaşanmaktadır. benim kullandığım bu uygulamada ipad tablete yükledim, iphone 6 cihaza yüklemiştim ve telefonum garantiye gitmesiyle yedek kullandığım iphone 4 cihaza kullanmak yükledim. Telefon garantiden gelince iphone 6 cihaza tekrar yüklediğim de hata kodu 20701 sorunu ile karşılaştım.

Bu sorun şu şekilde yaşanıyor size dört ( 4 ) tane cihazda kullanma hakkı veriyor siz bunu kullandığınız için beş ( 5 ) cihaza izin vermiyor bu nedenle kullanmadığınız cihazın birini kaldırmanız gerekecektir. Bunun için Turkcell Tv+ uygulaması üzerinden Uygulama > Bana Özel > Profil Yönetimi > Cihazlar menüsünden kullanmadığınız cihazları silmeniz gerekiyor.

Buradaki sınırlamaya Tv+ Kutusu‘da dahildir. Ayda sadece bir tane cihaz kaldırabiliyorsunuz. Ardından kullanılmayan cihazın birini kaldırdığınızda artık hata kodu 20701 sorunu yaşadığınız cihaz ile giriş yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın