Sponsorlu Bağlantılar

İphone wifi adını değiştirme

7.182 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda iphone wifi adı nasıl değişir? İphone wifi ağının adını değiştirme ile ilgili sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız. Yeni satın aldığınız bir iphone cihazında telefonun görünen adı iphon’um olarak görünmektedir.

Siz birine telefondan mail attığınızda ya da telefonun internetini paylaşıma açtığınızda görünen adınız da bu olacaktır. Wi-fi yayını yaptığınızda kendinize ait bir wifi ağ adına sahip olmak isteyenler için iphone wifi adı değiştirmek suretiyle bu ağın adını değiştirebilirsiniz.

 iphone wifi adını değiştirme

Kullandığınız Apple cihazlarından İphone 6, İphone 7, İphone 8 , İphone X veya diğer ara sürüm olan S serisinde iphone da wifi adını değiştirme işlemi genel olarak aynıdır.

  • Ayarlar
  • Genel
  • Hakkında
  • Ad

Bu yukarıda adımları takip ederek, iphone wifi adını değiştirme işlemini AD ( bu alanı değiştir ) kendinize göre bir isim verebilirsiniz. Böylece diğer cihazlarda, telefon, tablet, bilgisayarda görünen ismini değiştirebilirsiniz.

Bu işlem ile wifi adını değiştirme işlemi ile birlikte iphone cihazın adını değiştirme işlemini de yerine getirmiş oluyorsunuz. Hem sizin cihaz adınız ile görünen wifi adını’da değiştirmiş olacaksınız.

Bu işlem aynen ipad wifi adı değiştirme işlemi içinde geçerlidir.  Bu konumuzda iphone cihaz adı değiştirme, iphone wifi ismini değiştirme işlemleri aynı konuda olduğu için bir anlatmaya çalıştık. Bu konuda sizlerin sorusu varsa sayfamızın yorumlar kısmına ya da soru & cevap sayfamıza göndererek cevaplar vermeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İphone wifi adını değiştirme (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. cihazı yeni aldım yeni icloud hesabı açtım benim adım sadece iphone yazıyor neden …. iphone u yazmıyor

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın